reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

A czemu kłują? Tego sie nie sprawdza tska lampka? :confused:

Hmm cos spać nie moge. Pewnie jak sie poloze to mloda sie obudzi heh, mam juz to z młodsza przetestowane! :-D:-D
 
reklama
Asia gratuluje kruszynki!!

Mi po zszyciu dali czopek od razu i ginka powiedziała, ze bardziej mnie mnie bedzue wlasnie d...bolała niz poszyta piczka :-( no i miała racje...

Juz sie kładę a mloda pojekuje...zaraz pewnie wstanie ;-)
 
Lei po pierwsze w mojej dziurze nie maja tej lampki a po drugie widzialam w szpitalu ze to urzadzenie dziwnie mierzy .mojemu przy skorze wyszlo 7 a z krwi 14. I tak wszystkim po kolei a najsmieszniejsze ze mieli jakies nowe nowoczesne to urzadzenie.

Moje dziecko od godziny urzeduje:/oczy jak 5 zl. Szkoda ze ja ledwo zyje. Tamten od poczatku przesypial Cale noce z krotka przerwa na jedzenie a z tym jednak nie bedzie tak latwo.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mogę spać mimo iż mi kazali. Ale co chwila mam skurcze i bolą, tyłek boli, a ja chce moje dzidzi, choć boję się, że z takim samopoczuciem nie zajmę się nią.
 
Bry :D

Marela zoltaczka schodzi od stop do gory. Ogladnij nozki i zobacz czy rozowieja. Nacisnij palcem,jak puscisz zobacz jaki kolor ma skora. Ja tak musialam sprawdzac. Tu zadnych badan nie robia. Tylko wzrokowo. Jak jest b.zle to wtedy szpital.

Moja tez lozeczko parzy. Ale nadal walczymy. W sumie to przesypia w nim cale noce. Najgorzej z usnieciem wieczorem a pozniej po karmieniu sama zasnie.

Po porodzie zapytalam czy msm hemodupki. Powiedziala ze nie. Niestety okazalo sie ze tak. Chyba mnie chciala pocieszyc...
 
reklama
Hej,

Dzisiaj noc bajka żarełko o 2 a potem o 5.30 :) za to przedtem jadł co godzinę - dwie i to duże porcje ( od 17.40-22) cieszy mnie to bo udka mu zgrubly :)

Teście jak zwykle z wyczuciem, wyproszeni delikatnie przez ze mnie o 19.30:/ bo by dalej siedzieli...

Z tym dzwonkiem to do drzwi, bo przecież trudno zapukac, a dzwonek mamy dosyć głośny... Ale mąż ich opierniczyl :D

U nas też mega wieje, dziś ma być ponoć lepiej więc liczę na spacer :)

Milia trzymam kciuki za wizytę!!

Mila piękna waga :) co z kupka?? Może coś jadłaś takiego??

Anulka tylko na rękach??? Może jakiś bujaczek??

Asiatipl gratulacje!!!!! :) ale malizna :)

Lei ja tartę z wiśniami i beza... I czeko codziennie :/

Marela kciuki za dobre wyniki! Już tobrex?? :/ o kurcze:/
 
Do góry