reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No wieje jak cholera. Bym wiedziała bym nie wychodziła. Poszlak do przychodni po yo zaświadczenie ze byłam od poczatku pod opieka Gina potem schronilam się u koleżanki i potem dalej na spacer ale tez dopiero w wannie się ogrzalam teraz a niby 16 stopni

Asia to z Gorki juz teraz. Bliżej niż dalej ;)
 
reklama
Milia u nas ok. Mala wczoraj wieczorem męczyla babcie musiała z nią chodzić po pokoju a potem ja ją wziełam i położyłam na sobie i spała od 24 do 5☺
 
Asia,
Kciuki!! Rodzi sz :D

Chyba dziś wszędzie wietrznie. My co prawda w szpitalu ale okno otwierał am i tez wialo :D

Właśnie wzięli mi maluszka żeby czopek uspokajający dac to w nocy spokojnie po leży w tym inkubatorze.. Bo poprzednia noc była ciężka..
 
Asia kciuki za szybki poród [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Dzis kupiłam sab simplex - pierwsza porcja dana , zobaczymy czy pomoze ...

Milia jak Małgosia bedzie potrzebować okulary to mogłabym Tobie jedne wysłać z Mexx firmy - musiałabyś tylko szkiełka zmienić ... :)
 
Babydust, to rodzaj rehabilitacji - oddziaływanie na prawidłowe odczuwanie i reagowanie na bodźce dotykowe, słuchowe, wzrokowe, żeby przygotować dziecko do ruchu, mowy, pisania - koordynacji mięśni i zmysłów. Nie wiem, jak później, ale na razie u nas ma to polegać na dotykaniu w różny sposób całego ciała Małgosi - głaskania, rozciągania, wibrowania, z jednoczesnym mówieniem do niej i patrzeniem jej w oczy, żeby łatwiej jej było to wszystko skoordynować. Podobno daje dobre efekty przy ZD, bo te dzieci później od rówiesników zdobywają wszystkie umiejętnosci.

Kuklaki, to super :)
 
asia,
powodzenia! :)

Ja tak cichaczem, bom chyba bezczopowa :| Wody mi nagle odeszły i to lały się strumieniami, masakra jakaś - nie tego się spodziewałam :p Jak będę miała dłuższą chwilę, to opiszę swój poród. Tymczasem męczę się oczywiście ze szwami, nawałem pokarmu (co przyspieszyło kupno laktatora :] ) i giga-hemodupkami. Normalnie momentami mam ochotę ryczeć :/ Ale razem z moją córą jesteśmy już w domu, więc na spokojnie mogę ponarzekać ;)
 
Ania trzymam kciuki :)

U nas zapowiadała się taka fajna noc. Mała usnela o 19.30. Daje jej później butelkę na spaniu. Zjada usypia. A później kupa po pachy!!!! I pospane. A ręce tak mnie bolą od lulania jej ze szklanki nie mogę nie raz utrzymać.
 
reklama
Do góry