reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
A ja w szpitalu. Krwawienie jakies dziwne jak przy okresie... Ruchy są, puls jest!!!! Czekam na ktg.... Ale się boje.....

Dostałam info ze szpitala, ze planowane cc 23.04.2015.
 
Doli kilka osob sprawdzalo i zdania sa podzielone :( dali skierowanie zeby to lepiej zdiagnozowac...
Takie cos ma tylko 4% noworodkow.
Kur... zawsze cos :(
 
Tak, jestem w tym właśnie. Mam nadzieje, ze to tylko czop. Jak wstępnie uspokoiła mnie położna. Chyba niepotrzebnie spanikowałam, ale wyglądało to inaczej niż przy pierwszej ciąży. Wolę sprawdzić. Cala sue trzęsę.... Maly wariuje jak szalony!
 
a ja chyba dzis dalej nie wyjde ze szpitala:( to już tydzień:( rano na wizycie powiedzieli ze do domu a potem wzięli na badanie i chyba jednak się nie uda:( masakra.. Młoda od rana wydziwia, pociumka cycka 3 minuty i przysypia. . a za 15 minut jest znowu głodna.. ehh i co to robić?
 
reklama
Esputicon jest od 1 dnia a espumisan od 1 miesiaca
ja przy corce uzywalam i bylo ok :) ale teraz tata mi juz przywiozl z niemiec Sab simplex to nie chcialam kolejnego specyfiku kupowac ;//

Oltoma trzymaj sie !!! jeszcze 3 dni i juz po wszystkim -- no chyba ze dzisiaj urodzisz majac nie planowane cc ;)
koniecznie dawaj znac

Tabasia nigdy o czyms takim nie slyszalam
mam nadzieje ze wszystko ok bedzie
 
Do góry