reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej..

Ja już cholery dostaje z karmieniem... :( cycki pełne a ten 5 min i śpi... Wybudzic go to jakiś cud:/ nerwy są bo zmęczona jestem i muszę tkwić z godz i go ruszać żeby jadł... W nocy dostał mm i wypił 70 ml oczywiście ile się mąż nameczyl :/

Cycki zaraz wybuchna a laktatorem idzie ściągnąć ok 20 ml z jednej :/ i nie leci dalej chociaż cycek pełny...
Jak zjada to leci i leci... Mam nadzieję że więcej niż te 20 ml.. Jal to jest? Mleko robi się w przerwie między karmieniem czy jak je to też?? :/

Natasza no tak samo muszę, parę kropel dać..

Sataga i jak się czujesz?? Wzięłaś paracetamol?

Muszę stanik kupić bo mam jeden :/ i jak tu iść z maluszkiem :/
 
Doli pamiętam z poprzedniego okresu karmienia jak doradcę pytalam. I mówil ze żaden laktator nie ściągnie pokarmu tak jak dziecko. A szczególnie początkowo. Dlatego przy nawale. Zapaleniu każą dostawiać dziecko jak najczęściej.
 
mnie wczoraj pani doktor na mówiła żeby dać mała na kilka godzin na oddział, żebym się przespała bo już jak zombie byłam:/ stwierdziła że może mała jest po prostu głodna i może wystarczy raz ja dokarmic i będzie luz. przywieźli mi ją o 3 rano, a ona spala do 7:15.. Az ja mialam budzic:) a teraz n slicznie je z cycka, mam nawał pokarmu wiec na pewno głodna nie będzie- z jednej piersi karmie a z drugiej mi cium leci, szok!!:)
 
Ja w nocy byłam tak zmęczona że raz nie slyszalam jak mały płakał i biedny podobno długo płakał :/ później juz wzięłam go do łóżka żeby czuwać bardziej
 
Babydyst,
No to ładnie sobie imprezujesz :p też bym z chęcią niedługo gdzieś wyszła do ludzi ale jakoś mi żal zostawiać tą kruszyne malutką.. :-)

Lei,
To miłe uczucie jak sprawca całego chaosu (mąż) docenia i podziwia swoją kobietę za piękny poród. :-) bardzo dobrze ze jest dumny!:-)

Doli,
Tez tak miałam przedwczoraj. Koszmar. Cy ki pełne a ona raz na 7 godz coś pociagnie i koniec. Ale nie zmuszalam jej i od wczoraj je częściej i jakby więcej choć nie jestem w stanie określić ile to mililitrów.
Może spokojnie czekaj, mały na bierze apetytu. Mi położona powiedziała, ze jeśli dziecko śpi spokojnie po karmieniu i nie płacze tzn ze najedzony i nie trzeba się stresowac ze za malo.

Pat,
No nie dziwo ta. Musiałas odespac bo byś nie dala rady zająć się małym..
W łóżku wygodniej bo ma się dziecko pod ręką i nie trzeba wstawać.. :-)
 
Pat no po takim porodzie to nic dziwnego że byłaś zmęczona i mocno spałaś!! W ciągu dnia jak masz możliwość to tez sie kładz i odpoczywaj!!

Doli mój max 11 minut z jednego cycka i koniec przysypia buzie zaciśnie i koniec jedzenia a mleka full..teraz się najadł a ja jeszcze ściągnełam sporo..
Ja sobie mwga chwale ten laktator!! My$le że to dzięki niemu udaje się tyle ściągnąć..
No z tymi kroplami z butelki przed karmieniem to śmieszne ale co zrobić jak się wścieka i nie chce złapać chociaż czasem mu się udaje;)
 
Natasza też ściągałam po, ale wtedy produkcja jeszcze większa :p cycki jak balony...

Aylin zdrówka!

Pat bidulo Ty.. Nie wzięły Ci małego na noc?? Jak czytam opis Twojego porodu to jakbym o swoim pierwszym czytała.. Tylko bez środków zniecz. ...
 
reklama
Nie nie zabierają na noc. Można tylko oddac na chwile jak cos.
Ale jutro pewnie do domu jak wszystko będzie ok więc M zajmie się małym a ja odespie ^^
 
Do góry