reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tak jak pisza dziewczyny po porodzie musowo odpoczac i cokolwiek zregenerowac sily. Moj ciagle wisial na cycku i nie mialam jak sie zdrzemnac to na druga noc zgodzilam sie na dokarmianie i zeby mi go zabraly na chwile. Troche sie zdrzemnelam ale jak oddawaly to powiedzialy ze pluł jedzeniem i on glodny nie jest tylko tej bliskosci potrzebuje. Dwie rozne polozne probowaly w ciagu dwoch dni.
Takze spijcie przy kazdej wolnej chwili szczegolnie w szpitalu bo tam i tak co chwila budza.
 
reklama
Mam chyba kryzys...Piersi wielkie, ciepłe, bolą, a mała nie chce ssac... Przystawi się prawidłowo, pociągnie dwa razy, po czym pluje i płacze. czasami z jednego cyca zje, ale drugiego nie ruszy, bo mam wklesla brodawke, a nakładek nie toleruje. Staram się odciągnąć pokarm z drugiej piersi, ale laktator nie daje rady, mam już dość kp :-(. W dodatku jedyna butelka, ktora była w domu ma rozwalony smoczek i leje ciurkiem. Noc jakoś przetrwalysmy, a dziś jadę do sklepu na gwałt kupić jakąś normalną. Co polecacie?
 
Szaj ja polecam Ci avent tylko seria natural czy naturally. Mam zwykle z avent to nie są tak fajne jak te. A dokupienia ostatnio na allegro z lovi dwie to użyłam ich tylko raz. Dziadostwo okrutne. Wiem ze te natural z avent są w rossmanie tylko okrutnie drogie po 35 zł chyba a na allegro kupowałam po 16
 
Szaj ja mam butelki lovi i jestem z nich bardzo zadowolona.. Może masz twarde piersi i ciężko jej złapać?? A z tymi nakładkami nie jest tak łatwo jak pisałyśmy z Doli musimy malychom dawać najpierw łyczka. Butli:)

Doli ja ściągam chociaż trochę bo boje się ze on malo ssie i bedzie zanikać pokarm
 
Szaj ja mam TT i polecam, będzie lepiej zobaczysz, nie poddawaj się!

natasza mi się dużo wiecej produkuje jak mały zjada!

o..idziemy jeść własnie bo 2.5 godz minęły jak zjadł i spal .. :p
 
Widać każdy ma swój typ na butelki:) i na wiele innych rzeczy pewnie też:)

Ja leże w łóżku z Adasiem i czekam na śniadanko i Inkę:)

Mój dziś w nocy był łaskawy i jadł co 3-3,5h :)
 
Dziewczyny współczuje problemów z kp. Ja szczerze nie pamiętam, żeby to było takie problemowe, wiem, że na drugi dzień po porodzie brodawki były tak obolałe, że łzy napływały do oczu jak mała łapała, potem jak ssała było niby ok, ale bałam się, że ze strachu przed złapaniem przez nią brodawki strace pokarm i kupił mi P osłonki, i z nimi było już super, tak karmiłam jakiś tydzień - dwa, a potem, już bez. Ale może trafił mi się wtedy wyjątkowo mało wybredny ssak. Albo niezbyt pamiętam ten problemowy etap nie wiem. Mam nadzieje, że tym razem też tak będzie, bezproblemowo ;-)

I wam też życze żeby jak najszybciej unormowało się to kp i maluszki jadły dużo i dużo spały i były spokojne.:-D
 
a jednak nie jemy, bo śpi dalej :p

natasza ja juz dawno na nogach wyspała się dziś!!! spałam całą godz dłużej niż zazwyczaj bo starszego nie ma! :D odżyłam hehe

Hubi w nocy je różnie , ale juz zauważam, że sam sobie wydłuża przerwe jak je ok 21/22 to następne nawet za 4 godz karmienie .. wybudzałam go ale bez sensu to było bo zjadł 5 minut i w kimono i za godz głodny :/ więc wole jak nabierze apetytu...

zaraz jedziemy do sklepu po ten nieszczęsny stanik..ale mam cykora że z takim małym dzieckiem ..
oczywiście top secret bo by mnie prześwięcili wszyscy.. jak byliśmy na spacerze w czw. to jak moja matka się dowiedziała to podniosla raban, że nie wolno że gdzie to tak! ja akurat karmiłam, wiec mój z nią rozmoawiał więc sie jej pyta a czemu nie można? i jej odp" no bo nie wiem, bo nie "
hahahahahaha lol
 
reklama
Do góry