reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki, jak po wizycie?

Ja też mam lovi i jestem zadowolona, na drugim miejscu avent natural, a na 3 TT, ale jak ktoś łączy butelkę i kp to TT pewnie będzie dobra, Małgosia musi się napracować najbardziej przy niej i nie przepada za nią.
 
reklama
Właśnie mam laktator z lovi i jest w zestawie butelka, ale bez smoka, wiec zaraz jadę dokupić ;-). Wezmę jeszcze tt w takim razie, bo właśnie chcę łączyć kp i butelkę :-). Udało mi się odciągnąć od rana 70ml mleka, a mała juz dwa razy jadła! Aż się boje pomyśleć, ile tam było w środku...:p.

Kiedy wasze mleko zmieniło kolor z żółtego?
 
Ja łącze kp i butelkę lovi i jest ok :)
Adaś miał 9dni poszłam z nim na godzinny spacer a następnego dnia byliśmy już 3h ja tam nikogo nie słucham i nikomu się nie spowiadam robię co uważam za stosowne :) jedynie rad położnej słucham

Doli ja wstałam dzi$ o 8.00 ale jak mały leży a m jest to korzystam :)
 
Lei wlasnie nie wiem co mi jest, juz nie wiem co mam jesc zeby mnie nie bolalo i zebym nie latala do wc...nie jem nic nowego, staram jesc swieze..poprzednia byla noc ciezka bo ja do wc latalam cala noc i w dzien tez do tego maly marudny, placzliwy, prezyl sie, nie chcial jesc, ani spac, balam sie ze go zarazilam jakas bakteria, ta nocka byla lepsza... boli mnie ale juz nie latam tak czesto...ech..:-(


Natasza
ja mam zachcianki na slodkie... moje je jesc garsciami, ale wiadomo ograniczam a od kilku dni nie jem.... nie ulubie inki ja wole bawarke wypic:tak:


Babydust
ja wczoraj mialam miec gosci, kolezanki ale ze sie czulam zle i maly tez to dalismy spokoj... wpadna do mnie w srode... tez mi brakuje zeby spotkac sie z kolezankami, pogadac, posmiac sie itp.. to dobrze robi na glowe he he ;-)

Aylin zdrówka! ;-)

Pat nic dziwnego ze tak mocno spalas, przy takich przezyciach!;-)
 
Natasza, zjada tyle ile potrzebuje :p no chyba że nie przybiera nic na wadze...

Szaj u mnie w 5 dobie już było białe

Ja się dziś super wyspałam, mama wzięła Laure, T Wiktora a ja do 11 w łóżku :)

Doli nie ma co się przejmować takim gadaniem, róbcie jak uważacie i jak wam wygodnie.
 
Natasza kto jak kto ale ty mleka masz pod dostatkiem więc nie stresuj się na zapas :)

Doli ja miałam tak samo w nawale. Żeby małego dobrze rozbudzić to zmieniałam mu pieluchę albo ubranko inaczej się nie dało. Ale to kwestia kilku dni i ten nawał minie. Przestawaj jak najczęściej się da i juz.
 
reklama
Natasza kto jak kto ale ty mleka masz pod dostatkiem więc nie stresuj się na zapas :)

Doli ja miałam tak samo w nawale. Żeby małego dobrze rozbudzić to zmieniałam mu pieluchę albo ubranko inaczej się nie dało. Ale to kwestia kilku dni i ten nawał minie. Przestawaj jak najczęściej się da i juz.
 
Do góry