reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Juppi!!!!!!
Powiem wam ze się cieszę ale mam taki smutek ze musi bez mamuni :( jeny hormony!!!
 

Załączniki

  • 1429360575494.jpg
    1429360575494.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Juppi!!!!!!
Powiem wam ze się cieszę ale mam taki smutek ze musi bez mamuni :( jeny hormony!!!

Brawo! Jejciu jaka ona śliczna! :-D
Ach, jak ja już bym chciała swoją mieć przy sobie. Chce mi się płakać. Wiem, że to nieuniknione, że co najwyżej jeszcze 2 tyg - max, ale to czekanie jest straszne, a jeszcze te skurcze przepowiadające, ciągle wywołują nadzieje, a tu nic. Teraz czuję się taka zawieszona w próżni, nic mi się nie chce, z nastawieniem, że zaraz moje życie zmieni się i odwróci do góry nogami, nie chcę nigdzie chodzić, bo wole być w domu gdyby coś, a z drugiej strony, żyć trzeba w miare normalnie :-( . Ale wam wszystkim, ktore mają już swoje dzidzie fajnie.:-D :'(
 
Pat serdecznie gratuluje :) Wojtus sliczny! Ale co sie nacierpialas to Twoje :/ wspolczuje!

No wlasnie Renatka milczy...

Oltoma sttasznie Cie zwodza z tym terminem :/

Widze ze nie tylko u nas ciezka nocka. Moja darla sie w nieboglosy...


Tabasia, moja ginka stwierdziła, ze to pewnie działanie szpitala mające na celu zniechęcić mnie do nich i chyba cos w tym jest. Szpitale nie lubią mieć w swojej statystyce za dużo cc... Ja mam jeszcze czas... Poczekam... Choć już bym chciała mieć maluszka przy sobie a przynajmniej wiedzieć kiedy to będzie ;P
 
Myla, Kulali ma racje:). Ja właśnie wróciłam choć na chwilę do posta ze zdjęciem Marcelinki! Jest taka cudna!!!!! A Ty możesz sobie patrzeć jak śpi non stop, przytulić, wypocząć dla niej w tym czasie:-)
A mi już z tęsknoty za moim maleństwem odbija!!!!!

Kuklali, Tobie to chyba dzis stuknęła data z terminem porodu?
 
noo Pat gratuluję! śliczny Wojtus - juz zaklepany dla jakiejś księżniczki? ;) szkoda ze porod nie przebiegł lżej ale najważniejsze że już po:)

Myla super- a Marcelinka wygląda jak gwiazda:)

Oltoma mam nadzieje ze nie będziesz musiała długo czekać:)

Doli moja kicha, czka i chrapie:)
 
Oltoma beznadzieja z takim podejsciem :( mam nadzieje ze wktotce cos sie wyklaruje...

Tobie i Asitipl wspolczuje tego czekania. Jednak dziwnie tak bo wiekszosc juz rozpakowana. Ale pomyslcie ze juz blizej niz dalej!!! Jeszcze pare dni. Dacie rade laski :)

Kuklaki ciekawe kiedy u Ciebie sie rozkreci :D

Myla ciesz sie chwila :)

Pat jak sie czujecie??

Szaj nie ma jak w domku :)

Doli zaczynasz panike? :)) :D mojz kicha,kaszle,placze,skrzeczy i pierdzi :p

Milia gratuluje przespanej nocy :) z synem po 3 miesiacach sie udalo. A corcia to glodomor rosnie. Strasznie duzo je :O

My zaraz zbieramy sie do restauracji na rocznicowy obiadek :)

Ja urodzilam w czwartek a w domu bylam w piatek :) po cc lezalam 3 doby.
 
reklama
Do góry