reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej,

Muminek moja caly czas wisi na cycu. Nie chciałam jeszcze smoczka wprowadzać ale sie lamie powoli.

Milia ale u nas tez szybko wypisują. Dziecko musi mieć 2 doby skończone. Ja rodzilam w niedziele i we wtorek juz chcieli mnie puścić ale mloda na zielono ulala 2x to bas do środy zatrzymali.

Pat gratuluje. No dziwisz sie ze wyrywali? Tak sue biedny ud trzymal :)

Myla mam to samo. Radar mojej nieobecności. Za tydzień będę wsadzać w chustkę...
 
reklama
ja na razie jadę cały czas na cycku ale Lila ma strasznie rozbudowany odruch ssanie i ciągle chce ciamkac. jak czasem przycisnie sutek to wszystkie gwiazdy na niebie widzę. ale na razie jeszcze mi nie popekaly- duzo je smaruje bepantenem i mlekiem. któraś z was też ma takiego ssaka?

ja! w nocy to nam się zdarza zasnąć przy cycku bo co ją odłożę to mi zaraz kwęka. A na bank się najada bo z jednego zjada (wtedy odciągam z drugiego bo samo leci ok 60 ml) i jeszcze z drugiego dojada. Ogólnie to się czuję jak krowa bo biorąc pod uwagę, że je jakieś 10 razy dziennie to muszę mieć jakiś litr mleka na dobę!

Pat gratulacje! Dobrze, że już po wszystkim.

Nie wiem czy już wspominałam ale u mnie młody siostrą zachwycony :D Wszędzie tylko Madzia i Madzia :D Nosi jej zabawki, daje buziaki, głaszcze i w ogóle wpatrzony jak w obrazek :D
 
Pat serdecznie gratuluje :) Wojtus sliczny! Ale co sie nacierpialas to Twoje :/ wspolczuje!

No wlasnie Renatka milczy...

Oltoma sttasznie Cie zwodza z tym terminem :/

Widze ze nie tylko u nas ciezka nocka. Moja darla sie w nieboglosy...
 
Pat Wojtuś jest śluczny i taka drobna buziunia:) doczekałaś się swojego skarbu :)

Doli udało się z tymi nakładkami ale teraz mu się coś popaprało i je co godzinę po parę minut !! Masakra nie dlugo będe jak w Afryce cały dzień z gołymi cycami :D ja też zapisuje o której i ile zjada..
 
Pat gratulacje!!! Cudo małe. Lada moment zapomnisz porod a Wojtus juz z Toba.

Moj identyko ciagle cycek i cycek.ok 9 jal usnelsm z nim tak przed 12 sie obudzilam a mlody cycka trzyma. I pol dnia zlecialo.
Ja tez nie chcial smoka ale sie poddalam tylko on nim pluje;/. Napiszcie jaki najlepszy .
 
Ostatnia edycja:
No Doli Twój je aktywnie a mój jest leniwy :) ale po 10 zjadł ładnie aż 12minut i śpi do teraz:)

Ja mam smoczki lovi ale też nimi pluje..czasem ciumka ładnie ale ogólnie to smoczków nie lubi mimo że już w szpitalu mu dawałam
 
reklama
Natasza, moja gwiazda to też len, co chwila muszę jej przypominać, że sutek to nie kranik i samo nie poleci ;-).

Macie jakiś patent, jak nauczyc dziecko prawidłowo łapać sutek? Jak jej się nie uda, to od razu jest ryk i nie chce próbować po raz kolejny i strasznie się denerwuje...Dotąd jakoś dawałam radę wytrzymać zły chwyt byleby się najadla, ale powoli wysiadam... Oczywiście, przy doradcy laktacyjnej chwyta pięknie, ale z jej pomocą. Ja sama niestety nie mam trzeciej ręki, żeby pomóc małej wywinac dolna warge...
 
Do góry