reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Natasza rozkręci się:D najgorzej jak mi zasypia po 5-10 min.. Co ja się go nabudze... Masakra przeciąga się to często do godziny.. Bo czasem pielucha między cyckami żeby się rozbudzil... Teraz zjadł 2 piersi w 30 min i do tego 30 ml mm i tak zeszła godzina..

Szaj ja małego na 1 ręce trzymam na poduszce a druga jak co buźkę rozchylam,wazne żeby wsadzić jak ma otwartą buźkę na maxa...
 
Pat wreszcie się doczekalas :) gratulacje! Śliczny chłopczyk!

Szaj spróbuj położyć poduszkę na kolanach żeby mała była na wysokości cyca i wtedy będzie ci łatwiej trzymać ją jedną ręką i druga wywin jej wargę. Mojego też muszę jeszcze z tą wargą korygowac bo nie zawsze dobrze łapie.

U nas też okropna nocka, jak już Wiko usnął to Laura się obudziła i nie mogła zasnąć weterynarii :/ jestem mega niewyspana :(
 
Dzięki za rady :-) dziś wychodzimy, wiec będe ćwiczyć w domu na spokojnie. Na wszelki wypadek jednak wysłałam męża po mm, będę spokojniejsza wiedząc, że w razie czego będę miała czym małą nakarmić :-).
 
A ja poszłam sobie po farbę i będę się znów pięknić (farbuję naturalnymi z henny i kolor szybko schodzi), ale za to póki jeszcze siwych nie mam mogę eksperymentować, choć jak mała dalej nie będzie mieć ochoty wyjść to szybko osiwieje.
 
Milia chyba nie, lekarz chce zebym sama urodziła, przez to mnie tak odsyła i karze znowu przychodzic.
To nie budziłaś do karmienia?
Pat gratulacje, witamyy Wojtusia. No to cie pomęczyli bidulko. Dochodz szybko do siebie. Ale przystojniak z Wojtusia

Doli nie mam pojęcia
 
Czy Wasze maluchy też kichaja? Często? A kaszla?

Mój kicha, czasem odkaszle , no i jak płacze to mu chyba katar leci z noska, po jedzeniu też tak trochę przezroczystej wydzieliny...

Nie wiem czy to już katar czy co:/

Nie pamiętam jak było ze starszym :/

Myla to super, mój też chce uprawiać terror ale nie daje się i 3 godz potrafi spać w łóżeczku
 
reklama
Kuklaki, tak pomyślałam, bo napisałaś, ze masz nawet wody nie pić, chyba, że coś źle zrozumiałam...
Nie budziłam, bo już od jakiegoś czasu jak wybudzam Małgosię na jedzenie, to ona i tak nie je, wypluwa smoczek i śpi... Rano za to wypiła 120 ml :-) Wybudzałam jak była mniejsza, teraz to juz duża dziewczyna ;-)

Doli, Małgosia kicha codziennie, po kilka razy, czasem tez sobie odkasłuje. Ale nic jej z noska nie leci.
 
Do góry