reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wojtusio <3
 

Załączniki

  • 1429343118922.jpg
    1429343118922.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 83
reklama
hej

pomału wkraczam w takie fazy, że nie wiem, że np.w nocy karmiłam dziecko :-D obudziłam się przed 6 spaanikowana, że nie jadł od 1:00 i nie płacze a tu zonk bo jadł po 3 :-D:-D hehehe
starszy dzis idzie do babci, popołudniu mamy gości..

Panicz nabiera kształtów-na moje oko i jest mniej żolty!!!!!!!!!!

joanna no to sie naczekasz chyba jeszcze.. :p

natasza super, że Wam się udało!!! :D

asiatipl na weekend sie nastawiasz? :D

Kuklaki to co wywołują jutro ??

muminek u nas tak jest, dlatego karmię przez nakładki bo wyłam z bólu...

lei mi tez kazały leżec i wypoczywać, ale nie ma szans.. :p :p


Pat Boziu kochanie.............. jesteś :***** ..te zielone wody mnie przerażają... mam nadzieje, że z Wami już lepiej :* śliczny Wojtulek!jakie usteczka! :D

Myla a jak dasz jej smoka wtedy ? czy nie chcesz? ja mojego musze owinąc ciasno w kocyk i pod kołderke wtedy śpi, bez tego mu nie pasuje..
 
Moja mała przeszła w nocy samą siebie...Obudziłam królewna po wielkich walkach o północy na karmienie. Opedzlowala 30 ml mm, moja dwa cycki i ryk, ciągle chce ciumkac. Smoczek jest ble, cycek ble bo pusty i w ogóle świat jest be, oddajcie mi pepowine, wracam do brzucha...Dopiero po 2 przyszła położna i powiedziała, żebym ja spokojnie dokarmila. Ogarniacie, że wsunela znowu prawie 40ml mleka i dopiero poszła spać...Czy to jest normalne, ona nie ma jeszcze 3 dni skończonych, a je jak smok :-o
 
Pat gratuluje Wojtusia :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Przykro mi ze tak ciezko było :(
Ale śliczniutki :)


Milia80 super ze noc przespana [emoji106] co za luxus :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Myla współczuje takiej sytulacji .., ale to moze tylko początki ...
 
Doli ja mam tak samo. Ona się Budzi a ja zastanawiam się o której ona jadła, myślę i myślę i nie wiem :-D to patrzę czy nie ma kupy a jak dalej jęczy to flacha i przeważnie się uspokaja.
 
Anulka ja zapisuję w zeszycie, godz karmienia, co i ile hehe :D

Właśnie mijają 2 godz i panicz stęka,
Starszy gra w grę i rzuca kostkami i budzi to młodszego chyba ehhhh
 
reklama
Pat gratuluje!! Ślicznego masz synka!

Odpoczywaj poki mozesz, tyle sie wymęczyłaś bidulka..:sorry:

Chyba przysnę chwile bo ciagle zapominam w dzien pospać.
 
Do góry