reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aylin ogromne gratulacje! Witamy Jagodke! Alez ci zazdroszcze, tak szybkiego porodu i juz masz corcie przy sobis... ehhh...

Myla trzymaj sie! Wiem co przechodzisz, z druga corka miala to samo, wysokie crp, antybiotyk, zolaczka i ponad tydzien w szpitalu... stasznie dlugo potem psychicznie dochodzilam do siebie bo w domu tez akurat nieciekawie mialam.

Doli wspolczuje lokatorki...
w naszym szpitalu jedynym oddzialem gdzie nie ma TV jest wlasnie poloznictwo. Mi sie udalo obydwa razy trafic na jednoosobowy pokoj i bylo mi w takim wspaniale i mam nadzieje ze teraz tez mi sie uda.
 
Cześć Wszystkim!
Patinha,
Gratuluje! Śliczny Staś, kolejny mały model:-)

Myla,
Oby lampy szybko podzialaly.. Trzy mam kciuki. Mój chrzesniak miał żółtaczkę zbyt długo, bez badan wypuscili go do domku a później wielka afera czemu dziecko żółte i problemy z wątroba ma. :\ także dobrze ze lekarze juz działają.

Szaj,
Trzymaj się. Na każdą z nas przyjdzie odpowiednia pora.

Kina m,
Noo to mężu lek się wypowiedział.. Mi się czasem wydaje ze niektórzy faceci myślą ze ciąża polega na tym że na kilka miesięcy brzuch staje się większy i tyle. Nie po myślą o hormonach, ból pleców, nie do spanie, zgaga, opuchlizna..

Doli,
Wspolczuje towarzystwa na sali.. :\\\ nie możesz poprosić o zmianę na inną??

Aylin,
Ajajaj, gratuluje!!;)) oby szybciutko do domku:-)
 
natasza nie wiem czy pamietasz wczoraj pisalam ze cycki miekkie i zaczynam meczyc herbatki na laktacje i laktator i przystawialam mala co1,5 godziny bo glodna sie budzila :)
no i karmi oczywiscie
wypilam 1 piwo w ciagu calego dnia po troszke takie odgazowane (ma 0,5% czyli niewiele jak popijasz caly dzien po troszku to nie ma szans zeby ktokolwiek sie "upil" ) i dzisiaj znowu wielkie banie tak ze musialam sciagnac laktatorem zeby mi nie rozsadzilo ;)
teraz z utesknieniem czekam az mloda obudzi sie na karmienie bo bania znowu
na mnie dziala reweleacyjnie :)
 
Doli naprawde pazury maluje przy was i dzieciach ?? :szok: matko :///

czy ja moge prosic te ktore juz urodzily o zmiane suwaczkow z ciazowych na dzieciowe :)
bo powoli sie gubie ktora kiedy urodzila a kto jeszcze nie :-D:-D:-D
 
Babydust dzięki za odpowiedz :) a jakie karmi pijesz?? Jakiś smak?? Ja uwielbiam kawowe ale tego to chyba akurat nie wolno. ..

Doli o masakra..piszła bym chyba po położną pokazać jej ten cyrk i smród..:-/
 
Myla, współczuję serdecznie :( Zdrowka Wam życzę i dużo siły i cierpliwości

Doli, no ja chyba jak Natasza poszłabym po położną. A co do tv to może jak wyjdzie to wyłącz\przepnij jakiś kabel, albo cos... Może choc na kilka godzin spokój będzie...
 
reklama
Ech ale mi dzisiaj smutno... a jak tak patrzę na małą pod ta lampą to już całkiem... mam nadzieje, ze nam szybko pomoże. Dzisiaj młody pierwszy raz w życiu powiedział mi że mnie kocha i jak tu nie ryczeć...
Jakoś tak mi wydoroslal przez ten tydzień.

Myla wiadomo już co z małą?

Doli trzymam kciuki za jutrzejsze wyjście. Nie ma to jak w domu.

Dużo jeszcze nierozpakowanych zostało?
 
Do góry