reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wkurza mnie natomiast mezul ktory sie ciagle dziwi dlaczego tak sie nie moge doczekac porodu... bo przeciez jak sie urodzi to dojdzie nam wiecej obowiazkow a jak jej wygodnie w brzuchu to niech siedzi i dwa tygodnie po terminie. Szkoda tylko ze to nie on musi nosic ten ciezki brzuch...
U mnie też mój P. i rodzice trochę tak podchodzą, zwłaszcza, że po pierwszej nie ma zaskoczenia, że się druga nie śpieszy. Ale ja też już mam dość, chciałabym, żeby rozstępy się już nie powiększały, żevy zgaga przestała męczyć, żebym mogła przestać się obawiać o życie i zdrowie małej, żebym mogła już wracać do formy, a nie kulać się jak zapaśnik sumo, gdzie frustruje mnie ubranie butów, wiem, że teoretycznie tydzień czy dwa już niby nie różnica, ale z drugiej strony dla mnie to całe wieki jeszcze.:-( :-)

Trzymajcie kciuki za mnie jutro! Bitte! :sorry2:
Trzymam mocno zaciśnięte kciuki, żeby jutro się udało, szybko, jak najmniej boleśnie, i bez problemowo. Żebyś swoją dzidzię już mogła przytulić.:-D:-) :-)
 
reklama
Aylin gratuluję. :-D :-D :-D :-D

Myla trzymaj się. To przykre, że taki maluszek, a już coś się dzieje, ale będzie dobrze. Wykorzystaj czas w szpitalu na odpoczynek. Trzymam kciuki, żeby wszystko jak najszybciej się ułożyło.

Doli faktycznie Ty masz niefarta do szpitalnych współlokatorów, ale z drugiej strony masz z czego się pośmiać. Kciuki za jutrzejsze wyjście,:-D
 
Myla to przykre że malutka ma złe wyniki..ale dobrze że badają, sprawdzają i szybko działają..i oby już było coraz lepiej !!

Aylin no perszing jesteś:) jeszcze raz szacun :)

Lei kciuki za mega szybką akcję jutro :)!!&&& szybka i aktywna jesteś jak Aylin to oby poszło Ci tak jak jej !!&&&

Pat jak tam u Ciebie??!! Dychasz czy rodzisz??

Doli jak tam kraina mlekiem płynąca..??:)
 
reklama
Do góry