reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin no brawo!! Gratuluje :) ale ekspresowy porod :O czekamy na szczegoly.

Myla tule :* ale sie nameczycie :( wspolczuje!! Skad ta infekcja??

Kuklaki wesolych swiat ;)

Babydust slow brakuje :( biedny maluszek...

Dziewczyny wspolczuje Wam tych dolegliwosci i oczekiwania :/

Doli jakie wsiury :/ mam nadzieje ze jutro wyjdziesz.
 
reklama
oltoma kaz jej nastepnym razem etykiete przeczytac bo te ketchupy dla dzieci to masakra
moja mama kupila dzieciakom - ile w nich cukru i E to szok :/
 
Babydust, wiesz jak się boje wszystkiego co ona mojemu dziecku daje!!!! Jak się na mnie obraziła jak jej zwrocilam uwagę, ze w moim domu ja i mąż decydujemy co je nasze dziecko. Nie pasowało jej, np.że Ola dostała do obiadu brokuły bez sosu! Tzn ja tak prosiłam bo sama musiałam iść do pracy. Oczywiście wszystko co przygotowałam bylo pozmieniane. Ola dostala brokuły z sosem, mięso bylo jakies inne ugotowane, a pęczak, ze niby ja niedogotowalam byl z czymś tak dziwnym, ze nawet mój mąż pytal co to jest!
 
oltoma ale w jakims sensie teściowa ma rację z tym ketchupem;) bo najzdrowszy w pomidorach jest likopen a najwięcej go jest w przetworzonych pomidorach- w ketchupie, przecierze pomidorowym itd. tylko faktycznie trzeba patrzeć na etykiety:)

ale faktem jest ze babcie czasem lubią dawać dzieciom dziwne rzeczy. kolega opowiadał mi ze jego babcia go dokarmiala mlekiem z zasmazka:)
 
reklama
Myla kurcze wspulczuje ;/ mala wylecza ale fakt ze zostajesz dluzej jest dolujacy. Ja jak zostalam sama to tez wylam. Cisza w pokoju a czulam sie jak w izolatce;/. Masakra.
Doli wspolczuje takiej baby i jej rodxinki. Ja sasiadke z pokoju mialam spoko. W sumie lepiej nie moglam trafic.
Tv brak a odwiedziny tylko w pokoju odwiedzin i wg. mnie tak powinno byc wszedxie.
 
Do góry