reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Muminek melduje sie s calosci.... Nadal....

Pathinka śliczny mikro człowieczek. Jak ba,razie chyba masz najdrobniejszego dzieciaczka na bb.

Bylam wczoraj na ktg.... Trafiłam na ordynatora. Popatrzył na zapis, zapytal o termin i orzekl ze szans na rozwiązanie przy "takich" Skórczach to on przez tydzień nie widzi....

Potem byliśmy u teściowe która kulturalnie mi nie powiedziała tego samego w oczy. Ale mężowi tak. Ze przez tydzień to ja raczej jeszcze nie urodzę.

Pocieszyciele kurde
 
reklama
Ja dzis do 2 w nocy sluchalam spiewow z lozeczka :D wyspala sie w dzien to dala popalic w nocy. Chodze na rzesach...

Mi polozna powiedziala ze ktg zapisuje skurcze max na 120 wyzszych juz nie.
 
Dzien Dobry :)

Pogodowo zapowiada sie dzis pieknie :)

Patinha - gratuluje :) sliczny maluszek :)

Myla- super ze mala juz z toba :)

Doli- bidulo , wspolczuje ssakowych pogryzien :(


My tez dalej w dwupaku :( i ten stan chyba sie nie zmieni w najblizszym czasie :(
 
Muszkieter Pat melduje się z lokatorem w brzuchu :) już się nastawilam na 20 kwietnia :p

Aylin a co Ty jeszcze z lokatorem robisz skoro masz cukrzycę ?!
 
reklama
Do góry