reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Swoja droga to ten 10 nie byl najlepszy dla naszych maluszkow :/ oba dzisiaj urodzone pod nadzorem lekarza sa a nie w objeciach mamus :/ :baffled:
 
Jestem. Byłam u mojej kluseczki,jest przesliczna! Schodzi jej opuchlizna i nawet ładnie juz wygląda jak tak będzie jutro to przyjedzie do mnie moja kochana.

Arek zauroczony corcia. Przyjechał teraz na chwilke do niej,juz wysłany trochę,zupełnie inny i to jak on patrzy na nią ... <3

Poza tym strasznie dużo laze dziś bo muszę to malej smigac a tak mnie boli ze tragedia.

A poród kiedyś opisze,ale chyba jak wyjde z traumy! Był straszny i na SaMA myśl chce mi się wyc i podejrzewać ze nie raz będzie mi się śnił ten koszmar.

A co z Asiorem?
 
Myla, na szczęście już po :-). Masz teraz Marcelinke i ona Ci wszystko wynagrodzi.

Asiorek chyba jeszcze nie urodziła, ale pisała, że może coś tam się zaczyna...
 
Ech moja młoda spada sporo z wagi. Przy porodzie 3330 dzisiaj juz tylko 3086 i tak jak wczoraj qisiala na cycku caly czaa to tak teraz spi juz 4 godziny i ani mysli jeść. Jak tak dalej pójdzie to nas jutro nie wypuszcza. Zrobiła juz 4 wiellie kupki a jeść nie ma ochoty :( a mi cycki zaaz rozsadzi. Odciagnelabym ale sie boje ze nie bedzie chciala jesc z butelki i tylko sie zmarnuje :(
 
Czekam w domu na skurcze, już były co 6 min i przeszło :/ najgorsze jest to, że sie nie przespałam. Moze teraz minsie uda. Znajac moje szczescie to w nocy bedziemy jechać. A jak nie to rano i beda wywoływac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ojejku Myla trzymaj sie. Nie chce nawet myślec co sie tam dzis działo..:no: Kiedys nam opowiesz...

Ja nie rodzę choc dziwne biorąc pod uwagę ile dzis zrobilam...po firankach odszedł mi kawał czopa :-D wyprałam kazda możliwa rzecz w domu (jutro tylko 3 kołdry i abdolutnie wsztstko bedzie na tip top! Nawet sufity i kaloryfery wypucowalam :-D

Jeszcze jutro malutkie zakupy, Ikea, firanki..
 
Do góry