reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli, życzę by ból szybko przeszedł i być mogła cieszyć się Hubercikiem.
Myla siary to chyba nigdy nie jest dużo, liczy się każda kropelka. Marcelinka na pewno jest silna, niedługo będziesz mogła ją nakarmić.
 
reklama
Myla faktycznie mala kluseczka :) na pewno jest silna wiec szybko dojdzie do siebie :)
a mleka jak na tak krotko po porodzie masz naprawde duzo :) podadza malej albo strzykawka albo kieliszkiem nie martw sie :)
a co lekarze mowia ? mam nadzieje ze twoi sa bardziej rozmowni niz moi w szpitalu :/
i trzymaj sie dzielnie :) dobrze ze neta masz bo wierze ze latwiej ci wszystko zniesc jak mozesz sie ze swoimi obawami podzielic :) znaczy mam nadzieje ze tak jest ;


Doli dziewczyny w szpitalu mowily ze wazne jest zeby do bolu nie dopuszczac bo pozniej trudno jest go wyeliminowac wiec wolaj do pigul regularnie zeby kroplowy podpinaly :)

Asiorek jak tak skurcze ? urodzisz dzisiaj jeszcze ?? czy juz na jutro sie nastawilas ?
 
Ostatnia edycja:
Mi polozne mowily ze pierwszego dnia to lyzeczka siary wystarczy. Dziecko jest jeszcze najedzone.
Nie wiem jak po cc boli ale ja na obkurczajaca sie mscice dostawalam paracetamol niewiele pomagal. Raz dali mi chyba ibuprofen i dopiero byla ulga. A najgorszy bol jak maly dorwal sie do cycka. Dziewczyny z sali mialy ten bol 1 dzien ja 5 sie skrecalam z bolu.
 
reklama
Myla rozumie ze ciezko patrzeć na własne dziecko z tymi wszystkimi kablami , ale to tylko tlen i diody ... Bedzie dobrze :)
Ale kluseczka swoją droga :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry