reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Joanna Igorek śliczny i jakie łapki gołe mój szczypiorek to zmarźluch i dziś ma body śpiochy i kocyk :)

U nas w domu jest dość gorąco, mamy sypialnię na poddaszu. Aż się boję co to będzie latem :no:

Dostałam morfine i guzik z tego...

Grrrrr

Ale fajnie Joanna z tym szczepienirm :)

Ano udało się. Swoją drogą ciekawe od kiedy to weszło, Amelka też z 37 tc i czegoś takiego wtedy nie było.

Myla kciuki za Marcelinkę. Da sobie radę, to silna dziewczynka. Dużo przeciwności pokonała, żeby się znaleźć na świecie, więc i tym razem będzie dobrze :-).
No i klopsik z niej niezły. Ciekawe kiedy Igor będzie tyle ważył, teraz ma coś koło 3400 - 3500 g.
 
reklama
Ech moja młoda spada sporo z wagi. Przy porodzie 3330 dzisiaj juz tylko 3086 i tak jak wczoraj qisiala na cycku caly czaa to tak teraz spi juz 4 godziny i ani mysli jeść. Jak tak dalej pójdzie to nas jutro nie wypuszcza. Zrobiła juz 4 wiellie kupki a jeść nie ma ochoty :( a mi cycki zaaz rozsadzi. Odciagnelabym ale sie boje ze nie bedzie chciala jesc z butelki i tylko sie zmarnuje :(
Sataga 10% to norma spadania moja z 3100 spadla do 2800 i tez nas wypuscili bez problemu :) teraz Basia spadla z 3810 do 3550 i sie troche czepiala pediatra ale to z powodu poczatkow :/

Myla strasznie mi przykro ze bylo tak strasznie :( pamietam ze po porodzie syna przez pierwszy miesiac nie chcialam o nim gadac ani nawet o tym myslec ale dopiero jak zaczelam sie dzielic tym co przeszlam to jakos bylo mi lzej "przepracowalam swoja traume" i mi ulzylo - moze tobie tez to pomoze :) ale nie naciskam to musi byc twoja decyzja :)

Asiorek przespij sie bo nie bedziesz miala sil jutro :(
ja cala noc nie spalam przy porodzie i pozniej z corcia juz bylo mi bardzo ciezko to odespac
mega trzymam kciuki zeby szybko poszlo :)

Margo zapomnialam napisac - mega wspolczuje najazdu rodziny :( :( i to jeszcze na caly tydzien :/ uciekaj ile wlezie do sypialni z maluszkiem jak tylko poczujesz sie zmeczona - kompletnie sie rodzina nie przejmuj
moi tesciowie przyjezdzaja w weekend malutka zobaczyc ale tylko na kawe i ciasto wpadaja nawet obiadu nie chca :)

laski ktore juz spaceruja z maluszkami , po 3 dniach werandowania chcialabym wyjsc jutro z malutka na pierwszy spacer bo ma byc bardzo ladna pogoda ok 18 stopni. jak ubieracie swoje maluszki w taka pogode ?
mam welurkowy spiworek wiosenny albo bluze dresowa do wyboru i nie wiem co wybrac
na spiworek moze byc za cieplo a na bluze nie za zimno ?
dodam ze mloda jest mega cieplolubna jak tylko jej przez chwile zimno nawet podczas zmiany pieluszki to od razu robi sie niespokojna i dostaje czkawki
hehe najbardziej lubi jak ja po kapieli w cieplutki recznik prosto z grzejnika opatulic :)
 
Ostatnia edycja:
Mylą,
Będzie dobrze! Dalyscie radę i to najważniejsze:-) kwestia czasu I Corcie Ci dadzą.. :-) co do porodu. To mnie teraz wystraszylas że tak strasznie było, no ale przecież już po wszystkim wiec możesz być z siebie dumna.

Asiorek,
Jeszcze trochę i Ty będziesz miała dzidzi :-) trzy mam kciuki:-) :-)
 
Myla ciesze się bardzo że Marcysia ma się lepiej !! Oby przez noc jej wszystko przeszło i abyś jutro mogła tulić ją w ramionach !!&&&&
Super że tatuś zakochany i nie ma się co dziwić bo jest słodziutka :)
Myla co do ilości mleka to tyle co ty to miałam na 3 dobe!! I wtedy miałam tego doła...a teraz ściągam z jednego a z drugiego się leje :D także spokojnie ;)

Myla co do porodu to staraj się nie rozpamiętywać tego..bo będzie Ci ciężko...patrz na teraźniejszość i w przyszłość a nie za siebie!! Olusia. Tabasia też miałay ciężki poród ale powoli powoli do przodu :)

Doli jak tam dychasz?? Dajesz radę??
Jak maluszek?? Pamiętaj że jutro już będzie lepszy dzień!!
 
Babydust,
Bluza plus na wszelki kocyk bądź też spiworek ale za to mniej pod spodem. Zresztą jak nie zdecydujesz-bedzie git bo Tyś Mamuska :-) dotykając karku dziecka podobno sprawdza się czy nie jest za zimno lub za gorąco
 
Babydust mój też jest mega ciepłolubny i dziś byliśmy na pierwszym spacerze. Temp była ok 19-20 stopni ale na body i śpiochy ubrałam mu misiowy - pluszowy kombinezon i wiosenną bawełnia czapkę i w cieniu przykrywałam cienkim kocykiem nogi bo kombinezon bez butków :) i jutro raczej ubiorę go tak samo bo nie byl ani zgrzany ani nic więc było mu ok :)
 
reklama
Do góry