reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Joanna, cudnie Twój Igorek śpi ;o) Taki słodziaczek ;o)

Fajnie z tymi szczepionkami. W sumie to spora oszczędność!

Asiorek, &&&&&&&&&&&&&&&&&



Pat bo mówią że dały ketonal a nie dały na 100% a zapisały że dały i cały ból powrócił i ciężko go teraz wykluczyc zupełnie :(

Doli, no masakra jakaś z tymi lekarzami.... Przykro mi, że musisz cierpieć przez ich gapiostwo. Mnie po cc w szpitalu (3doby) nic nie bolało, więc wydaje mi się, że cierpisz tylko przez ich zaniedbanie.....


Mała nie radzi sobie sama z oddychaniem. Ma sobie rozprezyc plucka. Jest cala sina na buzce i spuchnieta. Strasznie mi bo to ja ja przydusilam nogami.

Myla, strasznie mi przykro, miałaś tryskać szczęściem i radością a znów smutek... Tak jak piszą dziewczyny nie zadręczaj się. O bezpieczeństwo maluszka odpowiedzialni są lekarze i położne. Choć w tej sytuacji to marne pocieszenie. Nie martw się Marcelinka jest duża i silna, więc to też pomoże jej szybko samej funcjonować. &&&&&&&&&&&

Lei, a co u Ciebie? Cisza???
 
Joanna sliczny maluszek

natasza mi dzis polozna zwazywa maluchy, miala swoja wage...

Myla a co sie stalo? trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze! moj Mikolaj tez byl pod tlenem, odsysany, siny. Bedzie dobrze!
 
Myla trzymaj się. Bardzo mi przykro, że znowu nie możesz być z małą. Ale to już nie długo. Będzie wszystko dobrze. Nie denerwuj się. Odpocznij, a mała jest dużą i napewno silną dziewuszką.
 
Co ja mam z tym zrobić? Godzina ścigania...
 

Załączniki

  • 1428687190053.jpg
    1428687190053.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry