reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Zwolnienie nie przedłuża. Musisz iść na l4 przed listopadem. Choćby na tydzień. Aaaa i dziewczyny jak bierzecie zwolnienie to z weekendami. Zus placu za każdy dzień niezdolności do pracy
 
reklama
Hej kobitki :-)

Widze że temat zwolnien na tapecie :cool2:ja planuje w styczniu iść bo własnie w grugniu u mnie sporo kasy wpada jakies premie roczne itp więc warto sie pomęczyć zeby potem było więcej kasy.

Dziewczyny kiedy was te mdłości opuszcza masakra ile mozna człowieka męczyc.

Ja dziś czuje sie super chyba juz ten czas zmęczenia mam za soba i teraz pewnie bedzie juz super.
 
Witam ,ja juz tez odliczam dni do 2 pazdziernika wtedy mam wizyte u gina i ide na l4 nie mam siły zwyczajnie kupe stresu w robocie użeranie sie z ludzmi to nie na moje ciązowe nerwy hehe:-D
 
Dygotkaa kupilam balsam palmersa. W pierwszej ciazy tez go stosowalam ale sporadycznie.

W pracy dzis powiedzialam. Baaaardzo pozytywnie zareagowali :)
Pracowac zamierzam do samego konca o ile zdrowie pozwoli :)

Straszne kolatania serca mam. Musze za tydzien ginki zapytac.

Sprobuje nadrobic Was pozniej.
 
Tabasia a gdzie pracujesz i jako kto? :tak: super ze w pracy dobrze to przyjeli... u mnie bylo troszke inaczej tzn u mnie nie wiedzial nikt w pracy czemu mam l4.. chcialam pierw powiedziec mamie a potem dopiero powiedzialam jednej kolezance z pracy a potem oddzialowej...nie chcialam jej mowic wczesniej bo mam do niej lekki uraz..ale duzo by mowic...juz za mnie przyjeli kogos na zastepstwo...
 
Ja jutro rano jade na wizytę.Tydzień temu jak byłam u lekarza (tego drugiego przez koleżanki mamę) to mi zaproponował ze będzie mi prowadził ciążę ale nie w Bydgoszczy tylko innym mieście (niedaleko bydg) bo tam przyjmuje w przychodni szpitalnej,ma dobry sprzęt itd. Niewiem jeszcze czy zostanę u niego ale jade jutro zobaczyć co i jak no i może mi zrobi USG znow ;)
 
reklama
Izka87 super wózek.. tylko ja bym potrzebowala bym wiekszy... tzn dla 2 maluszkow :tak:

dolories wlasnie doczytalam ze mialas przy 1 ciazy 2 pecherzyki ale zostal jeden...szkoda ze zostal jeden ale masz cudenko obok siebie...
yes2.gif


Margomari tak najwazniejsze zeby bylo zdrowe !!
yes2.gif
cudowna wiadomosc ze wszystko dobrze..
yes2.gif


Karina34 tak wielkie wyzwanie, odpowiedzialnosc i podwojny strach
biggrin.gif


Myla
super ze masz wizyte i pewnie znow zobaczysz swoje malenstwo... ja musze troszke poczekac do wizyty...
 
Ostatnia edycja:
Do góry