reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doliores to prawda lepiej pecherzyk zobaczyc niz serduszko a potem smutek... dlatego ja z kazdym dniem mam tyle obaw, stresu, leku ze cos bedzie nie tak.. itp boje sie ze cos sie stanie zlego... wiem ze powinnam myslec pozytywnie ale jakos mam stracha... ale musi byc dobrze, nie ma innej opcji !!:tak:

Amisia221 hmm ja mialam zywa krew podczas plamien i brazowe plamienia z domieszka lutki...
 
Karina34 no na pewno mame wykorzystam, zeby mi pomogla he he :tak: musze dac rade nie mam wyjscia... no ale jeszcze troszke czasu do porodu wiec na razie o tym nie mysle...:tak:

Dziewczyny a skad jestescie? :tak:
 
Nam teściowa pomaga :-) , moja mama by sie nie nadawała :-(

Ja siedzę sobie w Niemczech koło szwajcarsko- francuskiej granicy :-)

Ostatniego posta mi ucięło :-(

Doli - fotka z niedzieli - urodzinki mialam:-)
 
Olusia - długa historia i nie na ogólne forum ... , nie powierzyła bym własnego dziecka osobie nieodpowiedzialnej ... . To jest moja mama i ja kocham, ale nie tak wyobrażam sobie mamę ...

Ja mam rodzine koło Wrocławia :-)
 
reklama
Doliores wlasnie gdyby sie dalo.... trudne to... ale nie mamy wyjscia !!:-) ooo to mieszkasz nie daleko mojej rodzinki he he

Karina34 ja tez mam rodzinke nie daleko Wroclawia... :tak:pewnie ze nie na forum temat.. wyslalam PW :tak:
 
Do góry