reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wiem! Ja mampecha w życiu zasadniczo. Zawsze się wszystko dzieje wtedy kiedy nie ma,w nieodpowiednim momencie. Może jak przestaje się golic to urodze? A jak nie to przestane się myć ! :D

Ja tak myślałam z myciem włosów. W pn jak męczyły mnie skurcze, wygoliłam się tu i uwdzie, po obcinałam paznokcie itp. Ale nie umyłam głowy z myślą, że jak bedę pewna, że to już to umyje, ale niestety.
Dziś już musiałam umyć, ale też nic
 
reklama
Karinka Kubuś cudowny i zdjęcie piękne. Czekamy na więcej!
Ania, gratulacje. Szybko poszło. Dzielne jesteście dziewczyny. I jaka śliczna córeczka!
 
Ja tak myślałam z myciem włosów. W pn jak męczyły mnie skurcze, wygoliłam się tu i uwdzie, po obcinałam paznokcie itp. Ale nie umyłam głowy z myślą, że jak bedę pewna, że to już to umyje, ale niestety.
Dziś już musiałam umyć, ale też nic

Myla, Asia, ale w nagrodę za to wyczekiwanie będziecie miały szybkie porody!!!!:tak:
I tego się trzymajmy!!!!!!
 
Pat i Myla i Asiorek i ktora tam jeszcze do grudnia czeka.... Chyba was opuszczę bo jakies,skurczbyki mi się pojawiają i jak to Lei okreslila "w majtkach kolorowo" ale to gin po dzisiejszej placówce ostrzegal...
 
uuu sataga to tak jak ja podczas porodu
ja juz zeby zaciskalam a na ktg 40 :/ przy tych na 100 to juz jeczalam z bolu :( :(
zycze ci zeby oxy mega szybko zadzialalo jak u mnie 2 godziny po podaniu mala juz byla ze mna :)

Lei Aylin oł jeee :) jak juz sie dzieje to normalnie hurtowo u nas :) ciekawe czy rekord 3 dzieci w 1 dzien zostanie pobity :)
 
reklama
Aylin łeb w łeb idziemy. Ja tez pospinana hehe jeszcze mnie głód złapał to maz mi kanapki serwuje.

Nie no wiecie ja ide spać hehe...jak to tak na noc rodzic, ja nie chce. Choc fakt chciałam sie ścigać z Dolinka nasza :-D

Moge z rana rodzic..:tak:
 
Do góry