reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ania przekochana dzidzia, ja też już chce ....:-D :-D :-D :-D :-D :-D


Cudna kruszynka!!

Hmm chyba mi pani ginka cos naruszyła bo mi sie jakos kolorowo w majtkach zrobiło...

Sataga??!! Rodzimy dzisiaj? Ja pitki nie ogoliłam heh..

Lei, no może Pani Doktor dobrze pogmyrała i się zacznie u Ciebie ;-)
 
Ania gratuluje:)

Doli zrozumiałam dobrze :) tylko na bb za pomocą Tel trudno wyrazić sarkazm, ironie itd.

A linka na grupie lokalnej ba fb któraś z,dziewczyn wkkeila do tej "akcji" i autorkami z tego co zrozumiałam (czytać durnego profilu nie miałam zamiaru) są nie dewotki tylko nawiedzone turbo eko mamuśki.

Sarafa kciuki.

Muminek pisałam ci. Osiedle Zawiszy za praktikerem to nowe. Jak na Boguchwale jedziesz to po prawej:)

Aylin no jasne, dopadła mnie skleroza ciążowa:)
 
Ooo, Lei, to szybciutko do łazienki na karczowanie :-)

Kifsi, bez sensu, ze na prawym boku każą Ci się kłaść na ktg, tylko się stresujesz przez to... A nie zmierzył Ci dziecia? co to za wróżenie z wielkości pierwszego...? Dziwny ten lekarz...
 
Cudna kruszynka!!

Hmm chyba mi pani ginka cos naruszyła bo mi sie jakos kolorowo w majtkach zrobiło...

Sataga??!! Rodzimy dzisiaj? Ja pitki nie ogoliłam heh..

Lei, czyżbyś za chwilę do porodu jechała??? Trzymam kciuki!!!!!!

Kifsi, współczuję stresu na wizycie!!!
 
reklama
Ja pierdyle u mnie ani kolorowo ani wodniscie ;( będę dziś płakała

Myla, nie płacz i na Ciebie przyjdzie kolej! &&&&

Mnie dziś cały brzuch boli.... Jutro jadę do szpitala ustalić termin to muszę podpytać dlaczego to tak.... Aż chodzić ciężko ;o( A ja jeszcze czas mam na rozwiązanie! Choć nie pogardziłabym wcześniejszym porodem...
 
Do góry