reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Milia ale to bylo celowe. On się pytal już poprzednio. Normalnie jak bada to nic nie boli. A masaż szyjki ma za zadanie przyspieszyć poród gdyż wg ich kalendarzyka jestem w 40 t i 3 dni. I 10 powinien mnie do szpitala skierować w,związku z cukrzycą. To juz ten masaż wolalam niż szpital
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1428526559.502747.jpg
Lei :) ale to w PL :/
Gazeta Twoje dziecko. 1,99 zł.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1428526559.502747.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1428526559.502747.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 62
Ania, gratulacje córeczki! :)

Jutro o 11:00 ostatnia wizyta u gina, mam nadzieję, że coś się ruszy. Z drugiej zaś strony, zarezerwowaliśmy bilety do kina na pojutrze i fajnie by było pójść, nie chcę rodzić 10 kwietnia :p. Dziś mało co się działo oprócz tego, że jakiś kretyn na drodze chciał chyba wymusić, żebym mu w dupę autem wjechała, aż stresa i twardego brzucha przez niego dostałam...

Uciekam zaraz spać, rano trzeba się jako tako oporządzić przed wizytą. Ostatnio lekarz mi przewidywał, że nie dotrzymam do jutra, ciekawe jaką będzie miał minę jutro jak zobaczy mnie i moje 4cm rozwarcia :p.
 
reklama
Do góry