reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ania K gratuluje ślicznej córki :)
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Sataga [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Za pierwszym razem tez po 2 godzinach od oxy bylo po wszystkim. Mam nadzieje ze bedzie podobnie. Z tym ze wtedy skurcze na 100 prawie nie bolaly i czulam ból podbrzusza a twtaz bola mnie tez plecy i pewnie dlatego jest gorzej albo za miekka sie zrobilam :) ide spac i mam nadzieje ze aie uda. I tak nie wiem czy sie cesarka nie skończy bo z usg mloda ma glowe wieksza od brata o 5 cm i nie wiem czy dam rade
 
Lei glod powiadasz ;) nie wiem czy pamietasz ale dzien przed porodem pisalam na forum ze ciagle glodna chodze hehe jeszcze przed polnoca (czego nigdy nie robilam ze wzgledu na diete) wciagalam cos z lodowki a 00.10 chlusnely wody :-D
 
Pat i Myla i Asiorek i ktora tam jeszcze do grudnia czeka.... Chyba was opuszczę bo jakies,skurczbyki mi się pojawiają i jak to Lei okreslila "w majtkach kolorowo" ale to gin po dzisiejszej placówce ostrzegal...

No Wez się! Przestaje Cie lubić! Wszyscy mnie zostawia :(

Ja sobie chya strzele palcowke szpikulcem do grilla z rozpaczy!
 
Wiem! Ja mampecha w życiu zasadniczo. Zawsze się wszystko dzieje wtedy kiedy nie ma,w nieodpowiednim momencie. Może jak przestaje się golic to urodze? A jak nie to przestane się myć ! :D

Myla przestan sie golic i myc:tak: zaraz cie wezmie


Pat i Myla i Asiorek i ktora tam jeszcze do grudnia czeka.... Chyba was opuszczę bo jakies,skurczbyki mi się pojawiają i jak to Lei okreslila "w majtkach kolorowo" ale to gin po dzisiejszej placówce ostrzegal...


Kurde mnie za slabo spalcowal:angry:
 
Myla nie jecz, nie jesteś sama, u mnie ani pół skurczu nie było. jak tak dalej pójdzie to tylko my zostaniemy na posterunku; ) no i Kuklaki z nami jeszcze, ale ona nam będzie robić zdjęcia nowym fonem:D
 
Ostatnia edycja:
Lei ja zezarlsm wpadnie sernik, pasche i popiłam koktajlem truskawkowym na maślance...

Muminek - nie wiem... Rzucę moneta i pojadę albo do pro albo na rycerska..
 
Pat nie chcesz opisu.bolalo. Wsadzil za przeproszeniem rękę i pogrzebal 2palcami tsn ze w okolicach pępka miałam wrażenie grzebal. Chodź moze i tam byl bo młoda podobno wysoko ale po główce ja pogłaskał
 
reklama
Aylin, kciuki już zaciskam, bo niedługo spać idę, a u Ciebie jesli dziś sie zacznie, to pewnie w nocy... Swoją drogą, ale macie te badania, moja ginka nic takiego bolesnego mi nie robiła, a i tak od połowy ciaży, jak kończyła grzebanko, to mnie przepraszała i mówiła, że wie, że to nieprzyjemne...
 
Do góry