reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sataga oby sie rozkrecilo i poszlo szybko. Dziewczyny bo nastepny weekend sie zbliza.
Nie dam rady was teraz nadrobic ale obiecuje pozniej. wypisali nad w niedziele wieczorem. Juz w domu. Zastalam niestety balagan. Nie daje rady tego opanowac.
Za 30 min ma byc polozna a ja w koszuli mie umalowana balagan itp a ssak nie chce spac i wisi na cycku. Ogolnie ciut lepiej.
 
reklama
Marela to nie twoja wina ze nie ogarniasz. Chłopa pogoń do ogarnięcia.

Ja juz po lekarzu i po śniadaniu.
Zrobili mi USG moje dziecko juz 3087 waży, gin mi newt palce wsadził dzisiaj
 
A u mnie cisza...Wczoraj po badanie hulaly skurcze nieregularne z bólem podbrzusza włącznie, ale przez noc się uspokoily. Na razie cisza...Jutro wizyta u mojego ginekologa, Poproszę go o porządne zbadanie i zobaczymy :-).

Sataga, powodzenia! :-D która następna? :p
 
Marela daj na luz, położna nie jedno widziała, ;)

Myla aaaaaaaaaa no tak :D no to czekaj grzecznie, co się wychylasz? :p

Kuklaki Ooo palec wsadził i jak? Powstrzymalas się od jeczenia? :D
 
Ja nieqiem czemu mowicie ze Was strasze. Toc napisalam wczoraj ze nie rodze,czekam do grudnia i ze mam przyjechać jak będę miała co 10 min bolesne.

Ja mam 39 tydzień...a miałam wytrzymac chociaż do 32 a najlepiej do 34... Wow AlE jestem zajebista:D

Myla to tak jak ja:) człowiek leżał miesiącami jak placek na kanapie, aż mu się tylek zintegrowal z poszyciem mebla, żeby tylko dotrzymać do 30, potem 32 i 34 tygodnia. . a teraz co? zgodnie z terminem z om mam 40 tydzień, ale zgodnie z usg jutro zaczynam 41;)
 
reklama
Do góry