reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aniak.K,
powodzenia! :)

Mnie od wczoraj męczą skurcze i momentami są nawet bolesne. Krocze znowu boli. Kiepsko spałam. Ciekawe czy coś się ruszy, czy to tylko taka rozgrzewka..
 
No grudzień nasz :D w nocy się obudzilam bo mi jakoś mokro było i miałam koldre między nogami patrzę mokra, uda mokre, gacioszki mokre tylko pod dupa sucho i nie wiem co to :D poszlam do kibelka sprawdzić to mokro było ale to wszystko...może się mała spocila...hahaha :D jak wrocilam do łóżka to złapał mnie bolesny skurcz ale zasnelam i nic :D także grudniu - nadchodze !
 
Milia mój synek robi dokładnie tak samo jak Małgosia;) upomina się o wzięcie na ręce, ni chyba że zaśnie przy cycku ;):D a tak jak leży w kołysce czy w łóżeczku to tak ściemnia i udaje, żeby tylko na ręce do wziąć. Najgorsze jest to, że w ogóle nie chce brać smoczka:eek: jestem w szoku, bo mój pierworodny od samego początku brał smoka i nie było problemu. A ten się we mnie w dał. Tak mówi moja mama. Ze zachowanie i w ogóle przyzwyczajenia ma po mnie:D sprawiedliwy podział bo Marcin to czysty tata;)

Staga trzymam kciuki za rozwój akcji.

Dziewczyny no co z Wami? Taka długa przerwa od ostatniego porodu. Brać się w garść i wykluwać się;):D

Myla jak do grudnia będziesz w ciąży to prawie jak mama słoniowa:eek: one 21 albo 22 miesiące chodzą w ciąży :p:p:p fakt, że z tak skróconą szyjka to mega długo wytrzymałaś. Może małej się tak spodobało, że teraz nie ma chęci wyjsc;)

Olusia śliczne dzieciątka:) na zdjęciu to chyba mikołaj chciał zuzie zjeść co?;)

Asia może coś się rozkręci:)

Doli Ty żarłoku;):D jak można dziecku zajączka zjeść? ;):p
Sama bym mojemu zjadła, ale niestety nie mogę teraz jeść czekolady... a tak mnie kusi:eek::D

Jeśli kogoś pominelam to bardzo przepraszam.
 
reklama
Do góry