reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli,
nie wiem czemu, ale taki sam miałam stosunek do Chodakowskiej jak Ty;) I wybierałam Mel B jak już.
A ja to bym chciała mieć apetyt. Już mi wszystko jedno przytyję, nie przytyję. A nie mogę. No dziś np zjadłam 5 pierogów, szklankę kefiru(uwielbiam) ido teraz czuję się tak zapchana, że jak piję wodę, to cofa mi się, jakby już miejsca nie było..

Margo,
wyrazy współczucia jeśli chodzi o Teściową..To przykre. Ale dobrze, że WY już do domku..:)

Natasza,
i jak Adaś? Urósł dużo? Tak się mówi, że dzieci z tygodnia na tydzień wyrastają z ubranek, prawda to ..?;)

Szaj,
jedz, jedz ile wlezie;D

MUMINEK,
w którym jesteś tygodniu bo, Tobie to się chyba najbardziej spieszy..;p?:)


Karina,
ajjjć, uważaj z tym kichaniem. zawsze jak nie urok to...

Olusia,
to poczatki, wszyscy powinni pomagać i korzystaj z tego. A jak sie wdrożysz, to sama pewnie będziesz wszystko ogarniać:D

Co druga z Was to dziś na ktg leciała, To i ja zadzwoniłam do Ryśka i zmieniłam wizytę z piątku na jutro. na 7 rano (!) ajjjjajaj.
Muszę zapisać wszystkie pytania, bo jak jestem tam, to o wszystkim zapominam.
Powiedział ostatnio, że po porodzie obie dostaniemy antybiotyk. A ja w zasadzie już nie wiem dlaczego. Coś z tym gbs-em czy co..
A dziś skończyłam brać Macmiror i Zinnat więc spokojnajestem , że jutro ta wizyta. Bo Macmiror nie zadziałał. Dalej mam chyba tą infekcję, bo ciągle coś cieknie i cieknie..
 
Moj mlody ulewal do roku :/ wszystko smierdzace mlekiem bylo :/

Chyba przegielam...skosilam trawe w ogrodzie... mialam jeszcze jechac na zakupy ale wyslalam m ze starszym i leze :D
 
Sharmota ja mam gbs dodatni. Dostalam 3 dawki antybiotyku podczas porodu i mala sie nie zarazila a tak strasznie sie o to balam. Ale po odejsciu wod natychmiast musialam jechac do szpitala. Po porodzie obserwacja 24h i do domu. Mloda zadnego antybiotyku nie miala :)
 
Witam się poświątecznie ;o)

Jakoś smutniej się zrobiło na forum jak porody się zatrzymały ;o(((

Oj, współczuję wszystkim donoszonym, u których cisza!!!!!!!!

Ja wreszcie do domu wróciłam po 1,5 tyg. wygnaniu ;o))
Czuję się strasznie..... Mdłości non stop, zero apetytu i znów mega mega mega zgaga po wszystkim ;o((((
od wczoraj pojawiły się skurcze i ból brzucha jak przy @....
Mam wynik gbs - ;o))))), jeszcze posiew jutro bądź w środę i jadę z kompletem do szpitala termin ustalać!!! Oby wcześniej niż termin z om.....
A w czwartek ja też ktg ;o) ciekawe co wyjdzie!!!!

Proszę, niech któraś zacznie rodzić!!!! Bo mam wrażenie, że jak idzie to po kolei a jak stoi to u wszystkich....

No i rozczarowana strasznie jestem przereklamowaną pełnią ;o(((((
 
Sharmota ja mam gbs dodatni. Dostalam 3 dawki antybiotyku podczas porodu i mala sie nie zarazila a tak strasznie sie o to balam. Ale po odejsciu wod natychmiast musialam jechac do szpitala. Po porodzie obserwacja 24h i do domu. Mloda zadnego antybiotyku nie miala :)
\
czyli to nie jest pewne, że dziecko też antybiotyk dostanie? Mi tak powiedział gin, że i ja dostanę i dziecko też. Noc nie rozumiem, a Twoje maleństwo nie dostało, to dobrze. Od czego to zależy,że ktośma dodatni, a ktośujemny ten gbs. Ja już tyle tego wszystkiego się naczytałam, nasłuchałam, że nie wiem w końcu co i jak. I jak się nie bałam, tak się teraz zaczynam bać.Zamęczę pytaniami jutro tego lekarza. A najchętniej to bym się w szpitalu położyła i odpoczęła trochę. ;)
 
Sharmota ja mam gbs + a syn nie dostał , ja dostałam 1 dawkę i to na ok 2-3 godz przed finałem :/ potem badali mu crp

Znowu bym coś zjadła.... Masakra!!!
 
Zwymiotowala bo widziałam. Zalała ubranie pieluche co miała pod buzia i rożek. Ona w szpitalu ulewala po bebilonie. W domu mamy hipp i spokój był. Wczoraj już była niespokojna. A teraz jak kapalam to zauważyłam wysypke na brzuszku :(
 
reklama
Sharmota ja też gbs mam dodatni, lekarz też powiedział, że przy porodzie dostanę antybiotyk, nie wiem o dzidzi nic nie mówił, ale może Twój miał na myśli, że jak ty dostaniesz to dzidzia też, bo wkońcu przez łożysko przejdzie, tak sobie myślę.:-\
 
Do góry