reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kurdeee nie dosc ze boli brak, wody nie odchodza, rozwarcia zero to jeszcze szyjka mega dluga :) i jak ja mam niby urodzic za tydzien...porazka jakas
Co do bledu to mysle zebraczej nie :) pierwsza coreczka tez nie byla mala, 3800 urodzona 6 dni przed terminem :)
Ale z jednej strony to duze dziecko ma wiecej sily i bardziej pomaga mamie wyjsc :)) tak sobie to tlumacze bo pierwszy porod wcale nie byl taki straszny
No powodzenia mamuski ja pewnie bede rodzic na samym koncu....:)
 
Eh no to rozmiar szyjki i powiedział ze za tydzien by sie spodziewał ? Ciekawe
Ja mam 2 cm ale mi dr powiedziała ze niektóre nawet jak mak 1 to potrafią przeterminować [emoji51]

A jeszcze któraś z Was bierze wiesiołek ??
 
Eh no to rozmiar szyjki i powiedział ze za tydzien by sie spodziewał ? Ciekawe
Ja mam 2 cm ale mi dr powiedziała ze niektóre nawet jak mak 1 to potrafią przeterminować [emoji51]

A jeszcze któraś z Was bierze wiesiołek ??

Ja biorę doustnie, dowcipnie nie bo się boje, ale może zaczne, ja już sama nie wiem co robić.
Straciłam nadzieje, zostały 2 tyg do terminu i chyba wcześniej nie mam co liczyć. I chyba już przestaje mi zależeć, niech mała robi co chce. Byle tylko nie straszyła i dawała znać, że jest wszystko ok.:-[ :-\ :-) :p
 
reklama
Do góry