reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No coz jakies skurczyki wyszły ale male no jeden duzy.

Jutro rano beda lekarze decydujący takze mam przyjechać bo położne nie moga nic zdecydować. Takze stres na jutro przeniesiony. Moj maz zostaje ze mną cały tydzien a w zasadzie do rozwiązania bo stwierdził, ze musi sie mną zajmować :sorry2:
 
reklama
Anulka,
jeśli doszła wysypka, to może jednak warto by się skonsultować z lekarzem,

A mnie dzisiaj ciągle męczą skurcze, nie są co prawda bolesne, ale jakoś tak dziwnie na jelita działają, że i tak większy niż zwykle dyskomfort czuję. Torba spakowana, ale jeszcze nie chcę rodzić ;] Niech mnie najpierw porządnie przeczyści, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam :p
 
Asia dlatego ja mam wpisana lewatywę hehe. Poprzednio mnie czyściło w trakcie skurczy a i tak przy partych dałam popis :-D takze teraz zawczasu sie przygotuje!

Myla cos tam czułam...
 
Sataga, ale lipa, może dorzucą jakiś gratis w ramach przeprosin...

Anulka, do lekarza bym pojechała albo poradziła sie położnej środowiskowej, jesli to wymioty, to u takich maluszków tylko krok do odwodnienia.
 
No niech wam się rozkręcą już te skyrcze!! Bo męczycie się męczycie i nic się nie dzieje..

Dziewczyny czy rzadka kupa przy kp to normalne czy nie??:( boże. ..czemu to wszystko jest takie trudne...;)
 
Sharmota ja też gbs mam dodatni, lekarz też powiedział, że przy porodzie dostanę antybiotyk, nie wiem o dzidzi nic nie mówił, ale może Twój miał na myśli, że jak ty dostaniesz to dzidzia też, bo wkońcu przez łożysko przejdzie, tak sobie myślę.:-\
A no, chyba, że o to mu chodziło. Ja już sobie scenariusz ułożyłam, że zaantybiotykują nas obie, a później będą tydzień w szpitalu trzymać.

A jak to jest z tym ktg. Jeśli on sam mi jutro coś nie wspomni, to ja mam go poprosić, zażądać, czy skierowanie na to ktg, czy jak..?
 
reklama
Moj chlop wzial sie za skladanie lozeczka!
Sam z siebie!
Jestem w szoku... troche pozna godzina jak na robienie halasu ale nic juz nie mowie, najwazniejsze ze bedzie zlozone!

Antonino wychodz z tego brzucha!!!
 
Do góry