reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Natasza, Szaj,
Dziękuję za odp.
no nie pytałam.. ale ja mieszkam w jednym mieście, a rodzić jadę do innego. to ktg gdzie powinni zrobić? tu gdzie mieszkam czy tam, gdzie rodzę? Boże Mój, wiecznie życie utrudniam. Im bliżej końca tym bardziej się czuję jak dziecko we mgle.
 
Najśmieszniej będzie jak jutro o 7 rano z tego stresu całego, na fotelu u mojego ginekologa zacznę rodzić.. hahah poproszę tylko, żeby zaczekał, wejdę szybciutku tu do Was i dam znać :D :-D
 
Sharmota, mój gin radził mi, żeby ktg robić w szpitalu, w którym chcę rodzic, bo jeśli odpukać, coś wyszloby nie tak, no to zostawiają na oddziale. Najlepiej przedzwon na infolinię szpitala i się dowiedz :-). U mnie wystarczy podjechać na IP, powiedzieć ze po 36tc się jest i robią od ręki razem z badaniem ginekologicznym ;-)
 
Lei,
tylko lewatywa i tak gwarancji nie daje. A ja jeszcze męczę się z hemodupkami, więc nie bardzo chcę tam cokolwiek wkładać :] Chyba sobie zrobię zapas jakichś serków, kefirów i jabłek. I dużo wody będę pić. Może to coś pomoże. Choć zastaw do lewatywy kupiłam na wszelki wypadek...

Kina,
rychło w czas :D

sharmota,
przynajmniej szybciej będziesz "po" :) :p
 
Dobrze. Dziękować. Nieco mój umysł rozjaśniony co do ktg.
Jutro będę walczyć.

Jak urodzę już Moją dzidzię, a i Wy dojdziecie do siebie to zapraszam na Daniels'a. Służycie pomocą na każde pytanie- należy Wam się! Chyba, że nie przepadacie za whisky, to szklankę wody też podam, a co!;p
 
Hej dziewczyny, u mnie też nic się nie dzieje. Miałam wizytę i oprócz tego, że szyjka miękka to nadal zamknięta. Malina waży 3kg także fajnie :)

Ale zla jestem na lekarza, bo ja miałam ten gbs pobierany na poprzedniej wizycie, 2 tyg temu i pobrał tylko z pochwy. Dziś rozmawiałam z położną z do tego szpitala, gdzie chce rodzic musze miec też z odbytu. Więc mimo, że mam ujemny ten wynik to i tak by podali antybiotyk. Dziś jeszcze raz mi pobrał więc, znowu 60 zł i nie wiadomo czy zdąże odebrać wyniki przed porodem, bo dopiero w poniedziałek mają być. On tam ma jakąś swoją teorię medyczna na to, że to nie jest potrzebne z groty Nutelli, nie wiem o co chodzi. No ale mógł się zapytać, skoro wie, że rodzę w innym szpitalu niż w tym co on przyjmuje, czy takie badanie wystarczy.
I do tego nawet mi nie pożyczył dobrego porodu, czy żebym dała znać po wszystkim. A chodziłam do niego przecież całą ciążę i dobre pieniądze mu płaciłam za to. Dziwnie tak się czuję z tym.
 
Vesunna,
tak to z tymi lekarzami. Nie dość, że się im płaci, to oni wiecznie coś zapomną, pominą..
Bratowa moja chodziła na NFZ i wszystko zawszewiedziała i w terminie zrobione miała.
Ja też mam tylko wymaz z pochwy chyba. Zaraz zresztą sprawdzę, ale z tego co pamiętam, tylko z pochwy kazał, bez odbytu.
Mam nadzieję, że nie zażądają w szpitalu.
Taki ten Twój gin jakiś jakby wypalony w swoim zawodzie czy co. Mój to przynajmniej zawsze pogada, poopowiada coś, zawsze się zagadamy za długo a ja uśmiana stamtąd wychodzę. ( pomijając oczywiście mój mega stres na fotelu. brrr)
 
Natasza, Szaj,
Dziękuję za odp.
no nie pytałam.. ale ja mieszkam w jednym mieście, a rodzić jadę do innego. to ktg gdzie powinni zrobić? tu gdzie mieszkam czy tam, gdzie rodzę? Boże Mój, wiecznie życie utrudniam. Im bliżej końca tym bardziej się czuję jak dziecko we mgle.

Ja niby jedno dziecko wydałam na świat, a też czasamu to czuję się zielona. Zwłaszcza jeśli chodzi o poród, bo raz że każda przechodzi go inaczej, a dwa, że pierwszy miałam po terminie i wywołany, więc też trudno powiedzieć jakby to było gdyby szło swoim trybem.
 
reklama
Do góry