reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lakara to faktycznie nie ciekawie masz... leki jak lutka czy latinus i dupek bez recepty nie kupisz.. hmm

Myla chyba wiem o jaki tobie bol chodzi, tez miewam taki bol..
 
reklama
No i wróciłam ze szpitala, jeszcze nie potwierdzili. Na usg nie mogli znalezc serca, i ma 6mm, liczy ze jestem w 6 tyg ciazy, lekarka pytała pare razy czy na pewno jestem 11 tygodni, pokazuję zdjecie scan kiedy robiono w 8 tyg i wtedy 8 mm i tez liczy 6 tygodni. Więc pewnie wtedy juz obumarło, a łozysko az do dzisiaj nadal trzyma w brzuchu. boli ale nie tak bardzo, i malutkie plamienia. Lekarze nie mogli nadziwic bo jak to mozliwe ze utrzymałam obumarłą płodu jeszcze az 5 tyg. Moze wiecie czemu nie poroniłam wtedy ?
 
Przykro mi ale moja bratowa. Też tak miała płód umarł w 5 tyg a zaczęła dopiero płacić w 9 a potem lyzeczkiwanie. Czasem tak się zdarza
 
Lakara trzymam ki za Ciebie i dzidzię. Oby wszystko skończyło się dobrze.

Myla mam tak samo z tym bólem przy kichaniu. Teraz przed kichnięciem staram się ułożyć tak, żeby nie zabolało ;-)
Witajcie caly czas was czytam z tel ale tam nie jestem zalogowana a niestety hasla zapomnialam na ipadzie mam automatycznie wiec tylko z ipada moge odpisywac. Wlasnie jesli chodzi o to kichanie Jejuuuu myslalam ze umre jak kichnelam tak mi szarpnelo brzuch ze strasznie zabolalo teraz sie kichac boje przed kichnieciem lapie sie za brzuch odrazu minimalizuje wyrzut brzuchola heh

No i wróciłam ze szpitala, jeszcze nie potwierdzili. Na usg nie mogli znalezc serca, i ma 6mm, liczy ze jestem w 6 tyg ciazy, lekarka pytała pare razy czy na pewno jestem 11 tygodni, pokazuję zdjecie scan kiedy robiono w 8 tyg i wtedy 8 mm i tez liczy 6 tygodni. Więc pewnie wtedy juz obumarło, a łozysko az do dzisiaj nadal trzyma w brzuchu. boli ale nie tak bardzo, i malutkie plamienia. Lekarze nie mogli nadziwic bo jak to mozliwe ze utrzymałam obumarłą płodu jeszcze az 5 tyg. Moze wiecie czemu nie poroniłam wtedy ?
Lakara bardzo mi przykro u mniebylo to samo dzidZiol wymiary mial mmarne o 2 tygodnie mniejsze i prawie nie rosl mialam plamienia po czymna usg niby bylo ok ale wtedy juz musialo serducho wolniej pikac za tydzien dostalam znowu plamienia a w szpitalu na izbie czekalam godzine na przyjecie az wkoncu dostalam wiekszych plamien okazalo sie ze nosilam tydzien obumarly plod serceprzestalo bic. Musialas miec duze stezenie progesteronu w organizmie dlatego utrzymywalo ciaze jeszcze...
 
hej

Szaj nie mam pojęcia jak z aloesem, a po co to pijesz?

Myla tak mam takie :/ niestety nawet akurat teraz jak pisze, az pulsuje ;/

Lakara przykro mi :(

Karina zdrówka
 
reklama
Lakara, ciężko cokolwiek w takiej sytuacji powiedzieć...Trzymaj się ciepło...

Doliores - pomaga mi na cerę no i smakuje bosko...

Myla - tez tak mam przy kichaniu, za każdym razem boje się kichnac, ale skoro więcej z nas tak ma, to musi być to chyba normalne...
 
Do góry