reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karinka nie martw się wszystko będzie dobrze!! Takie wspomnienia są koszmarne ale Ty jesteś bardzo dzielna kobieta i dasz radę !!
Razem z Adasiem będziemy trzymać kciuki za Ciebie i Kubusia
 
reklama
Natasza boski ;) do tego kolorystycznie pod mame"bananka" owiniety;)

Karina nie dziwie sie ze Ci ciezko. Bedzie dobrze.

Ja nie mam czasu . wszyscy dzwonia pisza grstuluja . do tego Tymek to okropny ssak. Spi chwile i z rykiem sie budzi . i moze wisiec non stop. A mnie przez to bola cycki i mam okropne skurcze zciagajace ta macice przez to jego ssanie;/.
 
Słodki Adaś bananowy :D

Boje sie że przegapie skurcze, albo wody mi wyciekną pomalutku i nie zauważe :p
W nocy prawie nie spałam :/ wicher chula, podkład podłożyłam pod tyłek.
Wiesiołek wczoraj kupiłam :D stosuje dowcipnie.
Niby twardnieje brzuch, ale.czy to skurcze ...
Właduje się do wanny, potem do was zajże.
 
Marela po drugim porodzie te skurcze obkurczajace sa mocniejsze niz przy pierwszym :/ ale tez szybciej niz po pierwszym porodzie przestalaam krwawic :) cos za cos
ale az sie boje co to bedzie po trzecim porodzie ;/

Asiorek u ciebie tez niewiele sie dzieje z porodem :) ech ten 3 kwietnia :)
 
wogole jaki spokoj na forum sie zrobil
duzo z nas juz tuli swoje maluszki a inne spia zmeczone brzuszkiem z przodu ;) tudziez smok je zmeczyl :-D

ciekawe ktora jutro zrobi prima aprilis i urodzi tak znienacka bo na jutro nikt nie jest zapisany w terminarzu :-D
 
Natasza, słodki Adaś :-) jesteś po cięciu, to lepiej, że Adasia jutro Ci przywiozą, odpoczywaj i zbieraj siły na wstanie z łóżka, a potem już będzie lepiej.

Olusia, dobrze, że już wszyscy razem jesteście, jak sobie radzisz? a co z mamą?

Karina, masz tam świetną opiekę i tym razem będzie wszystko jak należy &&&
 
reklama
Babydust ten spokój to pewnie cisza przed burzą i jutro się posypia dzieciaczki ;)

Karina dobrze będzie! Tym razem będą na ciebie chuchac i dmuchać i zobaczysz że wszystko pójdzie błyskawicznie :)

Natasza Adasiek super! Odpoczywaj!
 
Ostatnia edycja:
Do góry