reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
ja film ogladam :)
kwecien sie zaczal wiec zaczynam mala wyganiac :)
ale jakos mam stresa :/// zaczelam masowac sutki i znowu od razu bolesne skurcze co 5 minut
o matkooo :// znowu sie rozmyslilam
moze od jutra zaczne zeby w prima aprilis nie urodzic :(
na zalatwianie cc to chyba za pozno co?
 
Babydust zauwazylam:/ masakra prawie jak parte;/ z pierwszym nic takiego nie bylo;/ daly mi cos przeciwbolowego niedawno i ciut lepiej. Ten zsczyna drzec sie a ja juz mam skurcz:/
Myla spij. Potem tez nie pospisz;)
 
Natasza słodki króliczek :D

Myla teraz pełno wirusowek, może to to? Albo coś Ci na jelitach siadło...?

Karina ale zbieg okoliczności :/ myśl pozytywnie, teraz będzie wszystko ok

Olusia cieszę się że jest coraz lepiej :)

Marela uuuu to się zaczęło z rodzinką, właśnie tego nie lubię...

Babydust Ty to masz skurcze na zawołanie hehe żebyś mogła zawrócić jak coś;)



Spać nie mogę bo chłop chory, dyszy, trzęsie się, ogólnie to umiera.....
 
No i ja spać nie mogę :no:


Karina, współczuję scenerii...
Ale kto jak nie Ty??? Dawno nie spotkałam tak silnej kobiety jak Ty! Wspierać będziemy Cię tu myślami!

Olusia, bidulko dużo zdrówka i sił Ci życzę!
Swoja drogą ta natura dla nas kobiet jest okrutna... 9 miesięcy dolegliwości, poród no cóż bez wątpienia facet go wymyślił, jeszcze na deser huśtawki hormonalne w pakiecie....
I dopiero mówią że kobieta to słaba plec. Jaka słaba płeć się pytam?
Olusia i zdrowia dla mamy!!!!

Ulewa z wichurą za oknem non stop od kilku godzin:szok:
Ja nie wiem jak na to usg dotrę... A muszę przez całą stolice jechać... Masakra jakaś... Chyba jakiś worek na siebie zaloze bo parasol 5 sekund nie wytrzyma! Mam nadzieję, że chociaż u Was lepiej!
 
Ja też spać nie mogę. Nie wiem czy to pogoda czy nerwy przed wizytą. A mała gadzina w moim brzuchu nie ułatwia, chyba ADHD ma. Cały czas się wierci, a przecież miała mniej już. Aż mi nie dobrze, tak mam zmaltretowane flaki ;-) :p
 
reklama
Asia ja tez spać nie moge. Księżyc mi prosto w twarz swieci. Moja mała przestała sie wiercić kilka dni temu. Czuje ruchy ale to nie to samo. Ogólnie nie wiem czy wstac i sie czymś zając czy próbować zasnąć. Wiercę sie z boku na bok. Mam skurcze ale takie do wytrzymania.
 
Do góry