reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
uuu dziewczyny jakies niepokojace objawy, nasze dzieci chyba zaczynaja czuc ze jutro juz kwiecien i czas na nie

Mnie wczoraj jak wyszlam do sklepu zlapal dziwny bol, ni to w dole brzucha ale jak szlam to az mi do nogi ciagnelo, ze ciezko mi bylo kroki robic, jakos sie powoli do domu dociagnelam i przeszlo

Kina, masz racje to podgatunek... :-) moze wlasnie tez przestan cos dla niego robic to sie opamieta.
Moj to jak juz przeskrobie ostatnio to ja na poczatku nie krzycze, po prostu chodze olewam sytuacje i tyle, az jego w koncu szlak trafia ze sie nie odzywam i sam zaczyna przepraszac i co chwila do mnie podchodzic, bo go moja obojetnosc na wszystko zlosci :-)

Ludzie i w taka pogode jutro rano do lekarza... masakra
 
Natasza sliczny maluszek :)
smiesznie te okruszki takie okutane w tych betach :) ledwo buzki im wystaja zeby je zobaczyc :-D:-D:-D
Teraz odpoczywaj a od jutra bedziesz sie mogla swoim skarbem nacieszyc :)
 
reklama
Hejka :)

Natasza Ślicznego Adasia masz :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ idz spac i zbieraj sile - mam nadzieje ze dobrze cc zniosłaś :)

Ja dzis bylam na ktg w szpitalu / tam gdzie Emily sie urodziła i gdzie znowu bede rodzic ... Ktg dobre :)

Ale doznałam szoku ..., wylądowałam w pokoju z ktg gdzie bylam z Emily gdzie sie wszystko zaczęło , gdzie mi ubrania zrywali ze skory - musze przyznać ze walczyłam zeby sie nie popłakać ... Nie liczyłam sie z tym ... Pozniej czekałam na anastezjologa i gdzie ??? W pokoju po operacji :( tu fotki :
ImageUploadedByForum BabyBoom1427830078.977906.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1427830089.026934.jpg

Jedyne dobre zo ze jutro moge przyjść na 19 :) bo zaliczyłam anastezjologa i pobranie krwi :)

Ale tak dostaje mieszane uczucia ... Mimo ze zo 3,5 roku temu było ... Wydaje mi sie ze łatwo nie bedzie ...

Babydust - tak sie czuje ....
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427830078.977906.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427830078.977906.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 77
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427830089.026934.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427830089.026934.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 66
Do góry