reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Margo wierze Tobie ze strachu sie najadłaś ... Ale ja bym wolała cc po Twojej historii i po tym ze tętno skacze ... Mam nadzieje ze szybciej sie zacznie ...

Myla Ty szefowa lol wiec decyduj lol
 
reklama
Muminek, mi gin mówił, że po 36 tc powinno się robić ktg :-).

Myla, ja jestem za :-). Zdjęcie cory i tak dodawalabym na ninja bo mam fiola na punkcie prywatności ;-)
 
Myla kasuj.

Margo to cie troche postraszyli, dobrze ze wiesz co i jak, widze ze masz tam juz lekkie rozwarcie i jakies skurcze oby sie rozkrecilo szybko i w koncu bys byla po.
 
Margo to dobre wieści :) chociaż jasno powiedzieli co i jak i możesz się powoli szykować !:)

Mój dziec tez od wczoraj jakoś malo się rusza, bardziej czasem pupke wypchnie albo stopę i na tym koniec. Dobrze że jutro ktg to podpytam
 
reklama
No mogli zadziałać szybciej. Ale tu oni nie są tacy skorzy do tego. Nawet jak poród w toku to potrafią odesłać do domu bo za wcześnie. Jeżeli skurcze są rzadsze niż co 5-4 min to nie ma bata - nie przyjmą na oddział. Ja dziś doczekałam się usg. Normalnie jak nie jest się tydz po terminie to nie ma na to szansy. Rozwarcie jest, skurcze sa (choć ich nie czuję) więc może coś się zacznie. Gin stwierdził że się nie zdziwi bo po masażu szyjki tak jest.
A co do skaczącego tętna to okazało się że mi źle elektrody przyczepili i dlatego. Na porodówce już takich skoków nie było. Tętno się zmieniało ale ponoć na tym etapie kiedy dziecko jak nietoperek główką w dół w kanale rodnym - to normalne.
 
Do góry