reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pomocy Hemoroida mam [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Dostałam tabletki z żelazem i mialam zatwardzenie ... Teraz bylam sie golic ... Bo na ktg pozniej ( jakby co było ) a tam toooooo aaaa - nigdy tego nie mialam :(
Moja biedna tłusta dupa [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Olusia gratuluję bliźniaków :-) mikołaj to fajne chłopaki ;-)

Marela gratulacje! Słodziak:-)

Milia Małgosia to śliczna mała księżniczka :-) a w tym Kombinezonie jak słodko wygląda :-)

Anulka biedulko trzymam &&& za szybkie wyjście ze szpitala i żeby z maluszkiem było wszystko dobrze :-)

Natasza gratulacje !:-)
 
Karina ja tez nigdy nie miałam i ostatnio mi wyskoczył bo mały strasznie naciska....bo wyprozniam się normalnie...ja używam maści i czopki ale one łagodzą objawy...pewnie dopóki nie skończy się ucisk to nie zniknie...
 
No całe szczęście ze mam cc ... , jeszcze nie jest masakra - ale jak juz wiem ze jest to dziwnie sie czuje ...
Mam nadzieje ze zniknie sam - naprawdę.
 
Witam

Natasza gratulacje, witamy Adasia i zyczymy szybkiego dochodzenia do siebie.

Marela ale sliczne zawiniatko, no i duzy twoj Tymek:tak:



Mi to się zdaję ze zamieszkam w tym szpitalu. Niunia ma chyba zapalenie dróg moczowych. Powtarzają teraz badania a jak się potwierdzi to jeszcze min 5 dni tutaj.


Anulka oby nie miala i zebyscie szybko do domciu poszly:tak:



Marela jaki duży przystojniak !:) jak narazie chyba największy z maluszkow :D gratulacje !:*

Natasza czekamy na wieści i Adasia !:*

Ja jutro mam ktg i muszę powiedzieć żeby mnie zbadali bo wczoraj wyciagnelam z siebie dużą część czopa ale był jakis zielony...i się zastanawiam czy to normalne czy cos się dzieje -_-


Pat lepiej zadzwon do ginki i sie spytaj.



Pat, nie ma mnie bo z chorym dzieckiem jestem, pani matka pomaga...

Mąż ma anginę albo mononukleoze

Chyba se w łeb strzelę

Mi gorąco na twarzy...

Do dupy

A tych świąt nieznosze

Doli prosze nie choruj juz:no: i twoi tez niech nie choruja.:angry:



Hej dziewczyny
Gratuluję kolejnych dzieci piękne te maluszki wszystkie

Ja wczoraj byłam w szpitalu i na 16.04 mam termin cc i lekko mnie stres dopada jak to będzie i w ogóle z dwójką dzieci

W dodatku w domu sajgon kuchnie montujemy sami zobaczcie
I

Kurde od kiedy ta kuchnie montujecie? Juz chyba pare dni. To ty na razie nie idz rodzic z tym sajgonem.



Pomocy Hemoroida mam [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Dostałam tabletki z żelazem i mialam zatwardzenie ... Teraz bylam sie golic ... Bo na ktg pozniej ( jakby co było ) a tam toooooo aaaa - nigdy tego nie mialam :(
Moja biedna tłusta dupa [emoji23][emoji23][emoji23]

Bidulko. Wykoncz go
 
reklama
Do góry