reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

kurcze ja jak na razie nie zauważyłam jeszcze u siebie hemoroidów, mam nadzieję że tak już zostanie. powiedzcie mi, od którego tygodnia chodźcie regularnie na ktg? mój lekarz nic mi na ten temat nie mówił a ja trąba się nie zapytałam. a już w sumie nie mam żadnej wizyty, tylko skierowanie na 20 kwietnia jakbym wcześniej nie pękła.
 
reklama
Dzień dobry,


Natasza GRATULUJE!!!

Marela śliczny synuś :)

A ja właśnie wróciłam ze szpitala. Jak mi ciśnienie podnieśli .:szok: Najpierw leżałam pod ktg na ginekologii. Po pół godziny przyszła położna sprawdzić.. strach w oczach ale do nas "wszystko ok wszystko ok" No i pogonili mnie na porodówkę pod kolejne ktg tam pod okiem ginekologa. Mi nic nie powiedzieli ale mojemu M że gin może zdecydować o natychmiastowej cc bo dziecku tętno skacze. Na porodówce gin zrobił mi usg, miałam też ktg no i okazało się że mam silne skurcze których w ogóle nie czuje. Dziecko wstawione w kanał i gotowe. Mało się ruszało ale wszystko ok. Cc nie będzie (ulżyło mi).
Wspomniałam ginowi że mała mało się rusza przez ostatnie 2 dni a wręcz prawie wcale porównując do tego co było wcześniej. Tak więc jeśli nie będę czuła ruchów mam wrócić dziś wieczorem na wywołanie. Jeśli ruchy będą słabe ale będą to wracam w czwartek. A jeśli wszystko wróci do normy to wywołują poród 07/04 (no chyba że dostanę wcześniej skurczy albo coś się wydarzy).
Moje bobo ma 3200 więc jak dla mnie w sam raz :)
A i mam rozwarcie na 2cm (jakby było 3-4 to by mnie zostawili na oddziale i przebili pęcherz). Lekarz zrobił mi masaż szyjki (przyznać musze że tak delikatnie że nic nie bolało, choć jak było po to wstać z fotela nie mogłam).
Ogólnie jestem roztrzęsiona bo mi strachu napędzili ale z drugiej strony mam jakieś konkrety więc czuję się trochę lepiej.
 
Asia no to współczuje rodzic SN z tymi hemodupkami :(

Muminek ja mialam ktg juz koło 29/30 tydz i co wizyta , a od dwóch tygodni dwa razy w tygodniu .. Ale ze względu na wcześniejszą ciąże ...

Sataga :( dupek a nie gin ...
 
Doli tak to dobre wiadomości. Ale wiem też że gdyby nie historia z pierwszym porodem to by się ze mną tak nie cackali. Tym bardziej że jestem jeszcze nieprzeterminowana.

Sataga współczuje takiego gina.

Karinka współczuje hemków (ja miałam po pierwszym porodzie ale szybko mi przeszło. Obawiam się ze tym razem znowu wylezą..)

Myla jak dla mnie możesz kasować :)
 
reklama
Natasza grstuluje!!!

Na grzyba w leroy merlyn kuoealam. Wierzyc duzo te prearaty to na chwile. Musisz przyczyne zlukwidowac.

Kufsi to mysl. Mnie juz 3 osoby pytalo czy to tymoteusz. Musze tlumsczyc ze nie;
Ja chcialam inne M inne a to bylo wspolne;)

mam podobnie :tak: jak ktoś pyta to mówię ,że chyba Tymek i często słyszę " o Tymoteusz " :-D w moim przypadku wybór należy do mnie bo Ł wybierał dla starszaka , ale ma prawo veta :tak:

doli zdrówka dla was

karina - tak na koniec gadzina się pokazała , to dobrze ,że masz cc :tak:
 
Do góry