reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli nie zrobili mu badan na Mono ?? :szok: przeciez jak to MOno to czesto w izolatce w szpitalu zakaznym sie laduje :( :(
wiem bo sama kiedys mialam podejrzenie :/
 
Natasza grstuluje!!!

Na grzyba w leroy merlyn kuoealam. Wierzyc duzo te prearaty to na chwile. Musisz przyczyne zlukwidowac.

Kufsi to mysl. Mnie juz 3 osoby pytalo czy to tymoteusz. Musze tlumsczyc ze nie;
Ja chcialam inne M inne a to bylo wspolne;)
 
reklama
Anulka ojej, ciagle cos... trzymam kciuki zeby jednak bylo wszystko ok

Sataga kciuki za wizyte

Szaj, szczerze to juz chyba tez wolalabym na swieta urodzic, normalnie to bym sie moze na swieta cieszyla ale jak pomysle ze mam taka z brzuchem gdzies lazic do rodzinki mojego i sie usmiechac i zastanawiac po cichu czy moze sie zaraz cos dzaic nie zacznie to mi sie odechciewa. Do tego kazdy bedzie sie zazeral ciastami a ja ta dieta :wściekła/y: pozostaje miec nadzieje ze Moj ewentualnie jakos mnie zrozumie i nie bedzie mnie nigdzie ciagal ;-) chca to niech nas odwiedza, o!

Natasza gratulacje :-)

Aylin to mowisz u Ciebie sie narazie nic nie zanosi ? ;-) czyli swieta chyba w domu
 
Do góry