reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
asiatipl, mówiąc pierwsze usg chodzi o to z 12 tc. podobno ten termin jest najbardziej wiarygodny. moja Laura urodziła się bliżej tego terminu niż z om dlatego teraz też trzymam się tej daty. no ale wiadomo nie ma reguły.

Marela, Tymon śliczny. a jaki długaśny!!!

Anulka, współczuję :( ty to się masz z tym szpitalem :/

ciekawe czy Natasza już po....

dziewczyny jak pozbyć się grzyba ze ściany??!! znacie jakieś dobre sposoby?
 
Marela - gratuluje serdecznie.

Anulka to spróbuj ściągnąć tylko troche tak by młodej bylo łatwiej złapać i dostawiaj.

Milia na grzyba jest środek rewelacyjny w praktikerze do kupienia. Ale nazwy nie przypomnę sobie.

Czekam na wieści Nataszowe.

No i w kolejce do ginekologa.... Po ktg na ktorym wyszla mega dluuuuga prosta linia czyli skurczy byków ani śladu....
 
MArela synus fantastyczny :) taki zakutany w tym becie :)

Natasza ty juz na pewno po mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie:)

Doli mega wspolczuje mam nadzieje ze malz mononukleozy nie ma bo dupa z ta choroba - moze zarazac nawet pol roku pozniej ;( oby to "tylko " angina bo po antybiotyku po 2 -3 dniach bedzie duzo lepiej sie czul , a mial robione igg i igmy na Mono?

Mila sa takie specjalne preparaty na grzyby na scianie w budowlanych sklepach ale najlepiej zeskrobac duza czesc farby i sciany i dopiero tym preparatem pociagnac i po kilku dniach dopiero nowa wartstwa cekolu - cholerstwo lubi wylazic ponownie - trudno sie tego pozbyc ;( zrob to zanim dziecko sie pojawi bo te preparaty smierdza okropnie :( no i duzoooo wietrzyc mieszkanie zeby ponownie nie wylazlo
 
reklama
Do góry