reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No Natasza czekamy na wieści ;)

Marela śliczny a jaka minka zadowolona, chyba po karmieniu ;)

Asia ja mam nadzieję ze jeśli trafie na święta to mimo wszystko nie sprawdzi się ten twój opis personelu ;) mam dziwne przeczucie ze któraś w święta będzie rodzic :)
 
reklama
Dzien Dobry :-)

qurcze początek tygodnia i kolejne dzieciaczki :-D

natasza - &&&&&&&&

olusia - przede wszystkim gratuluje :tak: dobrze ,że juz po wszystkim , a to jest najważniejsze , teraz już bedzie coraz lepiej :tak:

marela - gratuluje :tak: Tymon śliczny :-) a tak w ogóle to nie wiedziałam ,że bedzie jakiś Tymek na kwietniówkach , bo u nas to jest narazie imie numer jeden choć po głowie chodzi mi jeszcze jeden wybór , ostateczna decyzja zapadnie jak go zobaczę synka :-D

milia- śliczna Małgosia :tak:niestety już jesteśmy rozliczeni , ale jak coś daj namiary na prv ( nie mam dostępu to zam) bo wiem ,że nie wszyscy w rodzince rozliczeni :tak:

anulka - &&&& za szybkie wyjście ,że szpitala :tak: obyście nie musiały tyle jeszcze siedzieć bo jednak w domu najlepiej dochodzi się do siebie :tak:

asiatipl- opis twojego m , wypisz wymaluj mój małżonek :-(zero zrozumienia i tylko słysze hormony ci buzują :-( w niedziele tak mnie wkr... ,że przestałam z nim rozmawiać :wściekła/y: wczoraj było lepiej bo był w pracy , ale Wik dał popalić w nocy więc pewnie wróci w złym humorze z niewyspania i znowu bedzie działał mi na nerwy :-:)no:

margo - oby w końcu coś ruszyło :tak:

szaj - współczuje stresu :tak:


&&&& za jutrzejsze wizyty

ładna kolejeczka się utworzyła, ja dalej w niej nie staje bo oznak jakichkolwiek brak :tak:

miłego dnia
 
Marela jaki duży przystojniak !:) jak narazie chyba największy z maluszkow :D gratulacje !:*

Natasza czekamy na wieści i Adasia !:*

Ja jutro mam ktg i muszę powiedzieć żeby mnie zbadali bo wczoraj wyciagnelam z siebie dużą część czopa ale był jakis zielony...i się zastanawiam czy to normalne czy cos się dzieje -_-
 
Marela jaki duży przystojniak !:) jak narazie chyba największy z maluszkow :D gratulacje !:*

Natasza czekamy na wieści i Adasia !:*

Ja jutro mam ktg i muszę powiedzieć żeby mnie zbadali bo wczoraj wyciagnelam z siebie dużą część czopa ale był jakis zielony...i się zastanawiam czy to normalne czy cos się dzieje -_-

Zielony? Ciekawe ?:-\
 
Pat, nie ma mnie bo z chorym dzieckiem jestem, pani matka pomaga...

Mąż ma anginę albo mononukleoze

Chyba se w łeb strzelę

Mi gorąco na twarzy...

Do dupy

A tych świąt nieznosze
 
Nom i właśnie się zastanawiam czemu -_- Doli nie ma, bo na pewno by mi powiedziała :D

Tak o tym myślę i nie wiem czy nie byłoby dobrze, żebyś zadzwoniła do lekarza, albo ip i zapytała czy to wszystko ok. Bo zielony kolor kojarzy mi się tylko z wodami, albo zakarzeniem grzybicznym, a w i jednym i drugim wypadku to niezbyt dobrze. Dla spokoju dobrze byłoby zapytać kogoś mądrego
 
Hej dziewczyny
Gratuluję kolejnych dzieci piękne te maluszki wszystkie

Ja wczoraj byłam w szpitalu i na 16.04 mam termin cc i lekko mnie stres dopada jak to będzie i w ogóle z dwójką dzieci

W dodatku w domu sajgon kuchnie montujemy sami zobaczcie
I
 

Załączniki

  • 1427789135287.jpg
    1427789135287.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry