reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Marela Tymek boski:) im więcej forumowych dzieciaczków się pojawia tym bardziej namawiam swoją gadzinę żeby w końcu wylazla:) a ona nic! złośliwa po tatusiu:)
 
hej dziewczyny :) Nie mogę się napatrzeć na te forumowe cuda :D
Dzisiaj w nocy znowu męczyły mnie skurcze, co pół godziny i nadal są. Może się wreszcie coś rozrusza... na 11:45 mam lekarza to się zobaczy czy coś się szykuje. No chyba, że się zacznie na serio...
A teraz coś śmiesznego. Boli mnie palec... i nie mam pojęcia dlaczego! Nie pamiętam, żebym nadwyrężyła czy coś. Nie wiem może M w nocy biłam albo pchałam nie tam gdzie trzeba :D
 
Sharmota to najważniejszą jest data z pierwszego usg. Ta data jest najbardziej prawdopodobna :)

Ja nie wiem jak z tą datą jest, z pierwszego usg 7t wychodzi mi dokładnie taka jak z om, druga z 10 tyg 28.04 i szczerze byłabym sklonna uwierzyć, że ta jest bardziej prawdopodobna, bo dokładnie pamiętam kiedy doszło do zapłodnienia innej opcji nie ma:p Choć
u mnie to nie wielka różnica, ale u ciebie to ponad 2 tyg.:-\

Milia nie będę oryginalna Małgosia jest słodziutka. Mały skarbuś:-D

Marela fajnie, że już masz to za sobą.Gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy.

Nataszko trzymam kciuki.

Ja od wczoraj mam nieregularne skurcze, mały zdecydowanie mniej się rusza ale dziś słyszałam serducho i wszystko ok. Także jeśli nikt jeszcze nie zaklepał to ja się zapisuje na 4/04 :)

Ja wczoraj też miałam cały dzień twardnienia, a w nocy dopadły bóle nie mocne, ale odczuwalne i zaczęłam się bać co dalej będzie, ale uspokoiło się.
Jutro wizyta, chciałam do niej dotrwać, tym bardziej, że wynik tego GBS mam odebrać :-\ w czwartek zaczynam 38t, na święta rodzić nie chce, już nie chodzi o święta, ale sam pobyt w szpitalu w tym okresie, mało personelu, ludzie źli, że muszą w święta siedzieć w pracy ..., albo jakiś lekarz po zakrapianym dniu świątecznym ....nie wole poczekać.;-) :p
 
reklama
Milia Malgosia to piekna ksiezniczka!

a Tymek jaki dlugi, gratulacje dla dzieciaczkow!

Natasza juz pewnie po wszystkim. Oby bylo dobrze.

Ja dzis biore sie za gruntowne sprzatanie kuchni, obiad bedzie byle jaki ale nie da sie wszystkiego na raz. W dodatku tesciowa krazy po domu z migrena i o wszystko ma pretensje, jak ja uwielbiam takie dni :-\
 
Do góry