reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hahaha nie zmieni bo Anulka miala cc ;) ;) ;)
Zastanawialam sie bo tak nas razem w ten czwartek wzielo :)

Babydust a Ty co? Rodzisz nie rodzisz? :p
Faktycznie jak sie nie wie co czlowieka czeka to pozniej sie okazuje ze nie bylo tak najgorzej jak sobie to wyobrazalam :)

Natasza jak tam poszalalas?? :p
 
My to hardkory w takim razie bo na imprezy całonocne chodziliśmy z mloda, mamy znajomych z małymi dziećmi, którym tez brakowało troche szaleństwa i na weekend zawsze zostawiliśmy u nich na noc, mloda spała u nich w łożku, czasem sie jakies dziecie obudziło ale na krótko i bez problemu. Tak sobie odbijaliśmy to całe "ciężkie rodzicielstwo". Ja z mloda duzo wychodziłam po CH (najwieksza poporodowa rozrywka) po knajpach, jeździliśmy na koncerty, do Polski itd. Wszystko sie da, kwestia chęci i organizacji. Zreszta ja nie jestem z tych co na dupie usiedzą, ciagle jakies zadania dobie wymyślam. Nie wiem jak bedzie z dwójka, zobaczymy ;-)
 
na pewno da się wszystko zorganizować, w końcu każda z nas chciała dzidziula, wiec teraz tak sobie to poukładamy ze będzie ok:)
 
reklama
Tabasia a bol kłujący był w końcu ?:p bo mnie meczy coraz bardziej i do tego czuje taki ucisk na pupke :o ciągle mam wrażenie że muszę na kibelek a tu lipa. Może mu się pomylily otworki :o
 
Do góry