reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jej co za dzień.. Wstałam po 12 i do teraz kwitnę.. Nic mi się nie chce. Mała wczoraj dawała do wiwatu i zasnęłam dopiero po północy. Mam wrażenie, że nie przepada za pomidorówką, bo zawsze się tak po niej tłucze.. :| Nie wiem, po kim ona tak ma, bo zarówno ja jak i mój Mężczyzna lubimy tę zupę. W sumie ona się tak po każdej tłucze.. Wybredna. Też taka kiedyś byłam.. :D

Dziewczyny, czy przy przyjęciu do szpitala (w PL), prócz oczywiście morfologii i moczu, wymagają jakichś badań, których data ważności jest krótka i trzeba je powtarzać przed rozwiązaniem?
 
reklama
Olusia najwazniejsze ze dobrze sie wszystko sie skonczylo. Tez nie widze fotek ale pitem wlacze laptopa.

AsiaWro- mi gin do karty ciazy wsadzila grupe krwi,hbs anrygen, Vdrl, tsh,i gbs. Ogilnych z krwi i moczu nie kazala.
 
Tabasia urodzila tego samego dnia co Anulka
a Olusia nastepnego dnia :)

Marela o tak potwierdzam ze jak sie ma z kim przegadac swoje watpliwosci i frustracje to zdecydowanie lepiej wszystko sie znosi :)

Mila moja corka byla taka ze spala cala noc i musialam ja na zarelko budzic :) ale to mialo tez swoje konsekwencje w tym ze mi mleko zaczelo zanikac i w nocy musialam z laktatorem sie bawic i walczyc o to zeby mi laktacja nie zanikla :/ jak miala 5 miesiecy to juz zupelnie wyeliminowalam karmienie nocne
Syncio przez pierwszy miesiac nie chcial zaakceptowac smoczka uspokajacza a ze mial silna potrzebe ssania to siedzial mi na cyckach naprawde sporo czasu ale jak mial miesiac to szlismy do przyjaciol na wesele i sie zawzielam i go nauczylam zeby mogl zostac z babciami :) i od tamtej pory dziecko bylo aniolkiem :D
ciekawe jak trzecie mi da w kosc bo chyba do 3 razy sztuka hahaha

Olusia ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo nie mysl o tym juz bylo minelo teraz masz czas na to zeby cieszyc sie z maluszkow
 
Olusia napewno dzis;) i to niedawno godzine tu- ze zdjeciem wroc kilka postow u mnie dwie podstrony. No przez tel to trudno Tabasie .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry