reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
No wlasnie tez miałam pisać, moje początki tez były słodkie. Mloda przesypisla cała noc, w dzien grzeczniutka, ja tryskalam szczęściem i mlekiem hehe ale po 1-2 mcach nagle kryzys, płacz, wypadające włosy, niezadowolenie z wyglądu, mloda miała Rota, ja sie zarazilam, szpital itd...ogolnie każde dziecko i mama są inne takze niekoniecznie Ciebie to spotka. A przy wsparciu i zrozumieniu meza, bliskich to jest po prostu kolejny etap do przejscia.
Niedlugo pozniej zaczęliśmy wychodzić z mała na imprezy jak juz nie karmiłam, uprawiać duzo seksu i było znowu tak jak kiedys :-D a potem z tego całego szczecia zaszłam znowu w ciąże haha :-D:-D:-D
 
Ja wstałam, zrobiłam pranie, powiesiłam, zjadłam michę owsianki z bananem i kakao i zaległam na kanapie :D. Mam w planach zrobić dziś bitki wołowe z plackami ziemniaczanymi, ciekawe jak wyjdą :D. Musze małża rozpieścić troszkę, bo później nie będzie opcji, żebym stała pół dnia przy garach... ;).

Poza tym dostałam maila z Rossmana - przy kolejnych zakupach i okazaniu karty dostanę olejek Babydream przeciw rozstępom za grosza :D.
 
Ja dzis ukręcę jakas babkę bo tez mam ochotę na ciacho. Na obiad sie nie pisze heh, bedzie jakis wynos pewnie ;-)

Czuje sie super, zero bólu spojenia czy jakichkolwiek ciążowych dolegliwości. Tak poza tym to boli mnie dalej szczęka z prawej strony ale jutro jakos sie wcisnę do laryngologa. Oby starsza współpracowała :sorry2: na szczęście mozna ha zając biszkoptami jak cos hehe..
 
No wlasnie ja co do tych poczatkow macierzynstwa tez rozne historie juz slyszalam, i tez sie zastanawiam caly czas jak to bedzie
Anemonne zycze Ci zeby taki spokoj panowal jak najdluzej :) i mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie, staram sie nie nastawiac negatywnie bo podejrzewam ze to tez ma na nas wplyw, trzeba myslec ze bedzie dobrze ;)
Swoja droga to drazni mnie troche takie straszenie ze strony znajomych...
Tak jak ostatnio kolega Mojego jak byl u nas ( ma dwojke dzieci juz) zaczal gadac ze no za chwile to nam sie wlasnie zacznie, ze on juz nigdzie nie wyjdzie , piwa nie wypije bo dziecko, ze ja to tez sie nigdzie nie rusze bo dziecko... A przeciez dziecko to nie jest jakas kula u nogi...
 
Dzien dobry.


A mi się wydarzyło cos dziwnego. Mała się strasznie wierci ale czuje ja w okolicach i pod pepkiem! Jak to możliwe??? Jak ona leży,przecież cala tam by nie wlazla


Myla mi wczoraj tez tak dziwnie, poszlam na 2 i jak sobie siedzialam na tronie to mala nagle zaczela buszowac na samym dole brzucha juz sie wystaszylam ze na kibelku urodze:-D, ale pozniej znowu mi sie do gory wiercila:dry:


ja nie rozumiem jak w ogóle można coś takiego powiedzieć o drugim człowieku, że będzie warzywem:/ pamiętam jak 10 lat temu mój tata leżał w hospicjum w ostatniej fazie guza mózgu, ja siedziałam cały czas przy nim, robiłam mu dializ i gadalam do niego bo wierzyłam ze mnie słyszy i rozumie - może nie cały czas ale w przeblyskach. przez wiele dni przed śmiercią nie mówił w ogóle ale dzień przed odejściem nagle powiedział : jestem czlowiekiem - nie wiem czy jakis bezmozgowiec przy nim powiedział ze jest warzywem, czy co, ale w ostatniej chwili on chciał powiedzieć ze jest człowiekiem:/ masakra, do tej pory jest mi ciężko się się tym pogodzic

Muminek to przykre naprawde.


Kifsi ja tez w srode wizytuje i u mnie tez brak oznak.


Moj m w pracy a ja ide na obiad do tesciowej, przejde sie troche bo caly tydzien prawie nie wychodzilam z powodu deszczu a narazie nie pada

Milego dnia kochane:happy2:
 
A mi obiad robi tesciowa;) boje sie cokolwiek ruszyc po tej nocy. Nawet M obiecal mnie zawiezc na ktg z samego rana przed praca.
Aby syn meczy chyba rosnie mi kucharz. Powyciagal wszystkie moje foremki i kaze mi ciasto piec.Tez wybral babke;). Przy czym on zawsze wiekszosc robi. Wczoraj zrobilismy bajaderki a dzis znowu meczy. Tylko nie ma kto jesc.
 
reklama
Babydust - to te hormony wyczerpują sie po kilku mies? Fuck nie wiedziałam że jestem teraz oćpana :)

Lei - umarłam ze śmiechu hahahha " tryskająca mlekiem i szczęściem " hahahaha no dokładnie. Kurczę niezadowolenie z wyglądu to przyznam juz jest :/ K mi zrobił wczoraj tak z zaskoczenia jakaś fotkę tel no i porażka :/ udawałam że ok ale nie wyglądam jak ja.... Gruba jestem jeszcze :(

Aga - mnie tez najbardZiej wkurzają znajomi :/ zamiast powiedzieć mile słowo, to tak jakby czekali nooo to teraz zobaczycie... Ale co? Kurczę sami sobie dzieci zrobili a teraz straszą. Normalnie włącza mi sie agresor!

Tryskając mlekiem zrobiłam pranie:) szczęściem mięte bo brzuch mnie boli i idę czytac gazety :) wczoraj byliśmy na sesji z maluszkiem i bedą super foty :)
 
Do góry