reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lei a ja taka zawsze poukladana byłam.... narzeczony- slub-mieszkanie-dziecko i zaraz auto.. a teraz drugi dzidziol to totalny spontan, nie miałam czasu na myślenie i na łykanie kwasu foliowego pół roku przed. teraz to kwestia tygodnia było z podjęciem decyzji;-) gdyby nie to, pewnie bym się nie zdecydowała, co do szwagierki to właśnie nie. byłam dziś powiedzieć teściom i ona też była ale wyszla wcześniej i nie zdażyłam to na teściowa czekalam :/ i tak wyszło, ale pewnie się dowie, szkoda, że nie od nas osobiście, może zadzwonimy, jednak pewnie pod uśmiechem będa łzy :( Ja wg lekarzy nie mam prawa miec dzieci bez leków a tu proszę.. dalo się? ;-)

Asiulka o masakra!! co za żmija że ma bezczelność dzwonić z czymś takim, nie ma co profesjonalne podejście.. wex w ogóle wylacz telefon a L4 niech zawozi mąż albo wysylaj pocztą

marela 8???? :szok:

Amisia mnie dziś kuł raz lewy raz prawy i to dosyc mocno

Anulka masakra co pracodawca to gorszy :szok:

babydust i jak????

kupiłam luteine, dwie paczki za 6.40 zł wow byłam przekonana,że to na 100% a recepta byla na fundusz
 
Ja tez pisze z tel i tez nie wiem jak mam wyslac wiadomosc... :-(

Bafybust trzymam kciuki za wizyte! ;-)

Nie moge sie wejsc na ta strone..
 
Ostatnia edycja:
jestem juz po dzieki za kciuki
lekara nie wie skad plamienie ale juz ustalo :) a dzidzia ma 4,5cm i przepieknie fikala koziolki ginka sie smiala ze specjalny pokaz dla tatusia zrobila
smile_anim.gif
bo pelen zakres kopania i wygibasow lacznie z ssaniem kciuka - łezki mi polecialy
smile_anim.gif

ginka tak na szybko sprawdzila ze kosc nosowa jest i NT = 0,7 tak ze wyglada na to ze wszystko ok ale za 2 tyg zrobi pelne badanie genetyczne :) ale chyba PAPPA sobie darujemy
ale krzyz mnie strasznie napierdziela i mimo nospy forte takie napiecie w podbrzuszu czuje takze nie jestem bardzo bardzo uspokojona
dostalam recepte na lek na nadcisnienie bo juz wysokie choc jeszcze nie tak zle

Asiulka ja mialam krwiaka ale w 1 ciazy i wszystko dobrze sie skonczylo chpc 7 tyg przelezalam plackiem
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

Przykro mi ze macie dziewczyny takie problemy z szefostwem - dosłownie masakra. Ale walczcie o swoje..., ja bym nie popuscila.

Babydust - bardzo sie ciesze ze wszystko jest dobrze, ale co dzidzia strachu napedzila to napedzila ...

Ja mam dzisiaj cholerny ból głowy :-( , no ale nie biorę nic .. musze sie pomeczyc, lub zaopatrzyć w aptece w odpowiednie lekarstwa.

Doli - ja bym osobiście powiedziała szwagierce o ciazy, mi sie wydaje ze wiecej ja skrzywdzisz nie mówiąc jej osobiście o tym ... Chyba ze nie macie zbyt dobrego kontaktu ... Ale ja zawsze wole szczerość... . Moja przyjaciółka poroniła w zeszłym roku , dzidzia miala tez byc z kwietnia, i oni sie starają od tego czasu dalej i nic. Ona zaczęła miec depresje z tego powodu co sie stało , juz jest lepiej co prawda , ale ona bardzo chce miec dziecko .. Jej tez powiedziałam osobiście i sie ucieszyła i była wdzięczna ze jej to powiedziałam ...
 
Ostatnia edycja:
Anulka:baffled: nie popuściłabym..choćby to była rodzina..nieważne. Ale pinda no i jeszcze ciężarną tak urządzić i stresu dokładać. Męża teżbym zaangażowała.

Asiulka ja jeszcze miałam krwiaka bardzo duzego na samym początku ale ostatnie USG pokazało że praktycznie cały się wchłonął:tak: Myśl pozytywnie, bardzo często krwiaki się same wchłaniają, ciąża działa uzdrawiajaco;-)


Babydust..juz fikał koziołki?? Kurczę ale super!! Dobrze, że wszsytko okazało się w najlepszym porządku!
 
reklama
Witanko z rana
Dziewczyny ale naskrobałyście, normalnie szok.

Co do szefostwa i kierownictwa, to oni mają obowiązek wypłacić Ci pierwszą pensję ( za 33 dni zwolnienia) i mogą sobie jedynie pogadać. Później możecie tylko chodzić do nich żeby wam zwolnienie podstęplowywały i podpisały i same możecie zawozić do ZUS żeby mieć pewność , że zostało oddane w czasie.,Niestety one się czują wyższe ponieważ są wyżej w hierarchii firmy , ale to My jesteśmy na d nimi bo to my mamy ostatnie słowo tutaj :)

Ja dzisiaj mam jechać do Łodzi samochodem ,dawno nie jeździłam tak daleko i trochę się stresuję , czy czasem moja nerwica lękowa nie da mi popalić. A ponieważ nie biorę żadnych leków na nią to stresuję się podwójnie. Wieczorem ide na impreze niespodziewajkową do siostry na urodziny i 3 rocznice ślubu. Wcale mi się nie chce:( wolałabym polegiwać w domku ale jak mus to mus.
 
Do góry