reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Byłam w pracy w bony świąteczne..pimijam fakt że jako jedyna dostałam mniej może przez l4 nie istotne..ale istotne jest zachowanie szanownej kierowniczki :-/ powalonej baby zabrania załodze rozmawiać ze mną :-/ jej zastępcą jest teraz mój kuzyn a ona mu ryje beret że ma nie gadać..bo później wypytuje o której byłam i sprawdza na kamerach z kim gadałam i jak długo i ta osoba ma zje..be :-/ i dziś kyzyn do mnie mówi że już się nasłuchał i najlepiej by było gdybym wzieła bony i poszła...co za franca..toż to normalnie mobing!! Ale ja to w poniedziałek zgłosze w kadrach :-/ przez to ciśnienie jak wróciłam miałam 160/120 :(

Dlaczego maja z toba nie rozmawiac:szok:
 
DobraDziewczyna- hmmm a cóż to za środek Sal Vichy, przyznam, że pierwsze słyszę. Też jak pytałam w aptece, conazgagę, to kazały mi Szanowne Panie pytać lekarza najpierw. Ale Jedna poleciła Rennie. podobno w ciąży można.

Kuklaki ja mleka nie piję, w tym problem, bo nie lubię. Z sodą próbowałam na samym początku, ale dowiedziałam się, że to możebyć niezdrowe dla dziecka więc przestałam. Zresztą, naprawdę było ooooobrzydliwe!
Mówisz, że Ciebie męczy całydzień. Wiem co to znaczy i ja się ratuję teraz Manti. Rennie już mi obrzydło, a Manti, nawet w nocy zasypiam w buzi z jedną tabletką i jak się budzę w nocy to chwilę possę (possam?) i jest lepiej..


Właśnie wróciłam od ginekologa mego. Łącznie mnie oskubali na dwie stówy! ehhh ;)
Mamosłabiony organizm i ciągle mnie się coś czepia. Znów Macmiror I Zinnat ( antybiotyk jakiś, pierwszy raz go będę brać).


czytałam wcześniej, żeteż nie lubicie sobie wpychać czegokolwiek. Dla mnie to jak kara boska, ledwo to wsadzę, a to zaś mi wypada, nie wiedzieć czemu haha..

Ciekawe jak Olusia.

Przytyłam pół kg,yeaaaah.

to chyba ta zupa co ją zjadłam przed wyjściem:D
 
Myla sucz to mało powiedziane !!

Nie pozwala im rozmawiać i te co się jej boją to słowem się nie odezwą :-/ ona się mści że na l4 poszłam..
Wiem że szkoda nerwów ale boli mnie to i wpienia..

Myla dużo dostałaś??:p
 
AsiaWro mnie czasem tez łapie ale z lewej strony. A to było z prawej prawie w pachwinie :baffled:

Asiatipl racja, dlatego mam zaklepane jutro. Nawet obiad mam to maz tylko podgrzeje :tak: dostanę laptopa i słodycze i mam leżeć i spać :-D i torbę spakować....:sorry2:
 
DobraDziewczyna- hmmm a cóż to za środek Sal Vichy, przyznam, że pierwsze słyszę. Też jak pytałam w aptece, conazgagę, to kazały mi Szanowne Panie pytać lekarza najpierw. Ale Jedna poleciła Rennie. podobno w ciąży można.

Te tabletki polecił mi mój ginekolog, są bez recepty, neutralizuja kwasy żołądkowe, jak dla mnie są świetne
 
natasza,
współczuję takiej przełożonej :/ Na mnie się nikt nie mści, każdy rozumie i wspiera od samego początku. Ale są ludzie i klamki od drzwi.. I masz rację, szkoda nerwów.

sharmota,
na zgagę, jeśli żadne specyfiki nie pomagają, to pozostaje tylko jeść mniej, a częściej. Zaczęłam się do tego stosować i faktycznie jest ciut lepiej. W nocy mam za to problem, więc trzymam niedaleko łóżka jakieś wafle ryżowe czy biszkopty. Przy zgadze lepiej też ograniczyć czekoladę ;)
 
reklama
Do góry