reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asiawro masz rację w 100 %, ale ja ostatnio z powodów rodzinnych, osobistych byłam przez długi czas bo już dwa miesiące, i właściwie jestem nadal w takich nerwach, że nie mam apetytu wcale, czasem się zmuszam żeby zjeść śniadanie. i dwie kanapki ciemnego pieczywa z masłem i ogórkiem plus duzy kubek herbaty to nie jest tak dużo, a i po tym umieram, dosłownie.

Nie narzekam na nic innego, bo wiem, że inne Babki mają gorsze problemy niż ta moja nieszczęsna zgaga, ale ona nie daje mi spać, ani jesć haha ani funkcjonować. zwariować można.

Zjadłam talerz zupy przed wyjściem do lekarza o 17, i teraz jabłko, i czuję już jak mi się cofa i piecze w przełyku, ratunkuuu!=(
 
reklama
Lei,
o właśnie ja też po lewej stronie mam takie bóle. Po prawej w pachwinie - to może być wszystko. Z tego, co czytam w necie, to nawet poród może się tak zaczynać. Jeśli będzie gorzej, to nie zastanawiaj się i jedź na IP.

sharmota,
współczuję problemów :( Ta zgaga może się równie dobrze brać z nerwów. Postaraj się trochę zrelaksować (kąpiele, muzyka relaksacyjna, melisa, odpowiednie oddychanie). Może też dopadły Cię wrzody.A najlepiej jakbyś spytała lekarza.
 
natasza, ale dlaczego ona nie pozwala nikomu z Tobą rozmawiać? co im mówi? nie rozmawiajcie z nataszą, bo was zwolnię?? jakaś psycholka... no nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...

a ja dziś jak wychodziłam z wanny to się poślizgnęłam i nogi mi się rozjechały i tak mnie spojenie od tej pory napitala że ledwo chodzę :angry::baffled: a zgaga też mnie męczy od jakiś 2 tygodni, najgorzej w nocy. coś okropnego :angry:
 
Mila, czyli zrobiłaś to samo, co ja z miesiąc temu, myślałam, że z tego rozkroku juz nie wstanę :-/.

Męczą mnie nieregularne skurczybyki - ja pitole, jeśli bóle porodowe są tego samego rodzaju tylko mocniejsze, to ja wysiadam, nie chcę rodzic. Córka zostaje w środku do osiemnastki...
 
Mila dobrze ze nie piznelas.

Ja zauwazylam ze mi nogi w kostkach spuchly, prawie kostek nie mam:szok: a myslalam ze jak sie bedzie dlugo stalo i nogi zmeczone to spuchna a tu od lezenia tez?
 
reklama
Do góry