reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jejuuu jak mnie zgielo, nie wiem co to było. Maz chciał po karetkę dzwonić :szok: Taki bol na dole po prawej stronie, myslalam, ze wyrostek albo skręcony jajnik (Asia mi sie przypomniała!) Nie mogłam sue ruszyć to sie polozylam na podłodze i tak leżałam. W koncu przeszło. Co to było?! :szok:

Juz zapowiedziałam mężowi, ze jutro cały dzien mam zamiar spędzić w łożku w sypialni, jesc, spać i na necie siedzieć :tak: bo ja sie musze w koncu zregenerować!
 
reklama
Lei,
mnie czasem łapią takie kolki (?) jelitowe. Ale trwają tylko tak do pół minuty. Nie mam pojęcia, co to innego mogłoby być. Ale jeśli nadal będziesz się źle czuła, to lepiej od razu jechać do szpitala.
 
Lekara ja chyba nie pamietam ale gratulcje!!!! Teraz musi byc juz dobrze!!!

Mnie od dwoch dni lapia takie mocne skurcze w zlaczeniu nogi z reszta;) dzis na spacerze z synem az w pol sie zgielam. W domu tez kilka razy.

Doli daj mu odrazu na zbicie. Nie ma sensu zebys sie meczyla a u niego troche zbijesz i pojdzie grzecznie spac
.
 
Jejuuu jak mnie zgielo, nie wiem co to było. Maz chciał po karetkę dzwonić :szok: Taki bol na dole po prawej stronie, myslalam, ze wyrostek albo skręcony jajnik (Asia mi sie przypomniała!) Nie mogłam sue ruszyć to sie polozylam na podłodze i tak leżałam. W koncu przeszło. Co to było?! :szok:

Juz zapowiedziałam mężowi, ze jutro cały dzien mam zamiar spędzić w łożku w sypialni, jesc, spać i na necie siedzieć :tak: bo ja sie musze w koncu zregenerować!

Kurcze Lei nie życze nikomu tego bólu co ja miałam. Może faktycznie jakaś kolka, a może dzidzi jakiś nerw ucisnęło. Najważniejsze, że przeszło i oby nie wracało.:-)
Ja też myślę o takiej regeneracji sił. Wkońcu czeka nas nie lada wysiłek, nawet jakby miał trwać 2godziny:p , a tu człowiek zamiast leżeć jak najwięcej wypoczywać, zbierać siły, to ciągle choroby, opieka, i jeszcze sprzątanie itp., a przecież po porodzie wcale nie będzie lepiej, przynajmniej na początku. Więc teraz relaks i odpoczynek na zapas przyda się:-D
 
Byłam w pracy w bony świąteczne..pimijam fakt że jako jedyna dostałam mniej może przez l4 nie istotne..ale istotne jest zachowanie szanownej kierowniczki :-/ powalonej baby zabrania załodze rozmawiać ze mną :-/ jej zastępcą jest teraz mój kuzyn a ona mu ryje beret że ma nie gadać..bo później wypytuje o której byłam i sprawdza na kamerach z kim gadałam i jak długo i ta osoba ma zje..be :-/ i dziś kyzyn do mnie mówi że już się nasłuchał i najlepiej by było gdybym wzieła bony i poszła...co za franca..toż to normalnie mobing!! Ale ja to w poniedziałek zgłosze w kadrach :-/ przez to ciśnienie jak wróciłam miałam 160/120 :(
 
Mnie też dopadły jakieś boleści żołądkowe :-[ W dodatku czuje się strasznie zmęczona - pewnie pogoda tak na mnie działa. Ale najchętniej już bym poszła spać.:-\
Na dodatek moje brzuszkowe dzieciątko cały dzień mnie maltretuje. :-[


Moja pewnie zacznie mnie maltretowac okolo 24.


Lakara to trzymamy kciuki. Gratulacje.


Lei no a ty jeden dzien sie lepiej poczulas i szalalas. Nie wiem co to za bol ale jak sie powtorzy to lepiej jedz na IP.


Doli ty moze tez lepiej jedz sprawdzic, mam nadzieje ze mlodemu goraczka przejdzie.


A mnie caly dzien zgaga meczy, juz nie m,oge normalnie.
 
reklama
Do góry