reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Szaj i Mila- uważajcie dziewczynki z tym wychodzeniem z wanny, bo nie na żarty można się wyłożyć!.

Ja wanny nie mam;( Ileż ja bym dała, żeby poleżeć w wannie.
mam za to na pocieszenie prysznic z radiem. to jest piękna chwila w ciągu dnia, jak wskakuję tam, niebieskie światełko mi delikatnie świeci, muzyczka i woda. potrafię nawet kilka razy dziennie..;) polecam Wam!

Natasza, ja też nie rozumiem dlaczego nie mogą z Tobą rozmawiać. Zbuntuj się i rozmawiaj ze wszystkimi jak leci, specjalnie. ja bym tak zrobiłą, a co!

Powiedzcie, kupowałyście sobie specjalne ubrania ciążowe z okazji tego, że jesteście w ciąży? ja jakoś tak powiem szczerze niespecjalnie.Właściwie to tylko kilka par wygodnych majtek i rajstop, żeby nie uciskały. a no i Babuszka z Rosji przysłała mi spodnie takie eleganckie ( że do lekarza itd,haha, miło z jej strony). Ale wiosenka idzie może by pomyśleć o jakiejś sukieneczce łądnej.. hmmm. może macie jakieś sprawdzone strony, gdzie zamawiacie?
 
kuklaki, mi co prawda opuchlizna, kostki stopy nie dokuczają, ale na wieczór smaruję balsamem do stóp z Bielendy taki w dosyć dużej tubce (zielono-pomarańczowej) i jako jedyny przynosi ulgę. Taka odczuwalna, przyjemna lekkość dla zmęczonych stóp.
Może Ci pomoże=)
 
Kuklaki, a no to widzisz,może raczej coś z krążeniem. Nogi trzymaj wyżej! Na poduszki, żeby były nieco wyżej od ciała.

A i jesteś 3 dni jakby przede mną. Ja jestem w 36 tygodniu i 3 dniu. A Ty 36 tydzień i szósty dzień. oho, to mnie za 3 dni dopadną kostki, haha=))
 
Sharmota teraz na sam koniec będziesz kupować sukienkę? Chyba się już nie opłaca. Poczekaj aż urodzisz i wtedy sobie jakąś fajną kieckę kupisz :)
 
reklama
Mila83, no wiem, niby końcówka, ale całą ciążę jakoś tak nie miałam (o zgrozo) czasu żeby pomyśleć o sobie, i tak mnie naszło jakoś, żeby się może upiększyć.. sama nie wiem, już chyba kombinuję za bardzo..
 
Do góry