reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja o kg juz nie myślę. Szpital trochę pozwolił mi przystopować, ale teraz mimo iż mało jem bo ciągle mi nie dobrze i apetytu nie mam to pewno z 2-3 kg przybyło(dowiem się za tydzień) A to już będzie razem 15. No i modlić się żeby tak zostało, a już nie przybywało więcej.:-\
 
reklama
Pat, asia a dla mnie końcówka ciąży najgorsza , bo tyje na potęge, jak tamte mc spoko to teraz 1 kg na kilka dni, w poprzedniej tez tak było i w 4 tyg dowaliłam 5 kg :/ :/ mam nadzieje, że sie opanuje, ale patrząc na zawartość szafek to nie ma szans :-D:-D:-D:-D

aga do przodu?? ;D no właśnie to będzie 7 :p czyli trzeba będzie wcześniej znowu wstać czyli po staremu 5:-D:-D:-D

muminek jak właśnie zmyłam maseczke...co za ulga!!!!!!!!!!! już mi się tak skóra przetłuszczac zaczęła, że szok, jak przed @ :baffled::baffled: włosy to samo... :/ :/

Szaj kopiuj posty ;-) to gdzie Ty w końcu rodzisz i jak? :D
 
Marela Emily z babcia na dole :p wiec nie słyszałam nie widziałam :)

Doli pewnie od leżenia schizuje / czop cos zatkał lol
Bo ja w tej ciazy to tez zdycham - a jeszcze do pracy zaiwaniam lol


Olusia słonko jeszcze 3 dni i bobasy beda z Toba :) dasz rade - wierze ze Tobie ciezko :(

Asia no Ty masz jeszcze troche czasu ... Dzidzia jeszcze niech siedzi :)

Lei tak , ale nie badałam czy bakterie zabite :p
Ma dobra opinie ... Ale jak to naprawdę jest hmmm ...

Doli nie korek wsadzę - tylko CZOPA [emoji23][emoji23][emoji23]

Szaj dźwig dobry pomysł lol tez chce :p
Gratki 37 :)
 
Szaj to ty w koncu chcesz cc ??

wczoraj zapytalam ginki czy tak duze dziecko w moim wieku i po tak duzej przerwie nie jest wskazaneim do cc ? a ona sie mnie zapytala czy chce cc a ja glupia powiedzialam NIEKONIECZNIE :-D i bylo po rozmowie :nerd: powiedziala ze jak cos bedzie sie dzialo to na pewno zrobia cc
 
Lei daj do prania olejek z drzewa herbacianego. Tj do płukania. 10 kropli. Zabija bakterie. Używają go eko wielbicielki pieluch wielorazowych wiec musi działać. Poza tym nie uczula i ładnie pachnie.


Jadę na weranding i ploting przy kawingu :)
 
reklama
Hi krejzolki :D
Myla, ja już dawno bym ryja na A wydarła...
Moj to porodem, chyba bardziej, stresuje sie odemnie :D ja sie bardziej obawiam jak sie po z Gabrysiem ogarne :)
W sumie, to juz moge rodzić, nie chciałabym przenosić, ale to różnie może być.
Dziś wizyta u położnych.
Kciuki za wizyty dzisiejsze i ktg.
 
Do góry